Belavé čapy na mandliach

Príspevok v téme: Belavé čapy na mandliach
proste ja

Už asi 8 rokov ma trápia belavé čapy na mandliach,je to nechutné,také biele hrčky na madliack,ktoré si každé ráno vyťahuje, koncom lyžice,dosť bolestivé,väčšinou to aj trochu potom krváca...mandle mi nechcú vybrať,že mám veľmi slabú imunitu...vraveli,že po puberte to prejde,ale prd,je to stále horšie a to budem mať 20! a nikto ma toho nevie zbaviť a navyše aj zapáchajú,takže si stále umývam zuby...je top humus...prosím,pomôžte mi sa toho zbaviť ,ak viete...len žiadne krčné,lebo som tam už bola asi 1000x

igito

prosim vas LUDIA POMOZTE MI!!! mandle mam v poriadku obacs neaka angina a na krcnyh mandlaich mam diery otvory a tam sa mi uklada potrava a hnisa, obac vidim ze tam je nieco tak vytiahnem a starnse to zapacha a isto mi potom aj z ust pachne, zopar ludi mi to poevdalo neviem co mam robit, moj dokotr poevdal krcny ze vytery ssu v poriadku tak neviem a stael ich tam mam take bile kusky potravy ozaj ludia pomozet mi stym sa neda zti aj priatelka sa preto so mnou rozsila pretoze to nemohla zniest a kamartai sa jej smiloa ze skym to chodi!!! prosm vas pomozt mi

mandla

Pôjdem si dať spraviť výter. Viem, že antibiotiká by mali pomôcť, ale na penicilín a podobné druhy antibiotík som alergická. Tak uvidíme.

:-(((

mne sa robili zlkave hrudky na mandliach po vybrati mandli sa potvrdila aktinomyces israeli,myslim ze vo vacsine pripadoch sposobuje tieto capy prave ona.bakteria bola hlboko v mandliach, kebyze mi ich nevyberu,nezbavila by som sa jej.en.wikipedia.org

mandla

Môžem to skúsiť. Ale, keď si mandle nevyčistím viac ako 3 dni, potom to cítim, tlačí ma to. Skúšam kloktať šalviový čaj, ak ma bolí aj hrdlo slanú vodu, také babkovské recepty.

mandla

Môj deň začína takto: obrátená strana vidličky, obtočená vatou a namočená do vodky.Čapíky na mandliach mám v hlbokých ryhách, takže musím tie hnisové guličky vytláčať.
Rada mojej doktorky: " jedzte suché rožky" pekne ďakujem

zu17

mala som tiez kandidozu a liecila som prirodnymi potravinovymi doplnkami - za 1 mesiac som bola ok. Takze mozem len odporucat.

Karolin

telo je naprogramované byť stále zdravé... to prostredie nám moc nepomáha k tomu, preto to takto zvyčajne dopadne, ale... verte si a vyliečte sa bez zákrokov :). prajem veľa šťastia ešte raz.. a viem odporučiť výborné stimulanty imunity, super skúsenosť /tiež ma trápila../

BEZBOLESTNE

DOBRÝ DEŇ, VÁŽIM SI VŠETKÝCH, KT.UPREDNOSTŇUJÚ PRÍRODNÚ LIEČBU. ZBAVTE SA TOHTO PROBLÉMU PRIRODZENOU CESTOU, BEZBOLESTNE, PRÍRODNE...TAK, AKO BOLO TELO PREDURČENÉ KEDYSI FUNGOVAŤ... LENŽE ONO STÁLE TAK FUNGUJE - VYUŽITE DARY PRÍRODY - SPOMÍNANÚ ŠALVIU, OREGÁNOVÝ OLEJ, NIE CHÉMIU... A HLAVNE, VYBERAŤ MANDLE JE POL NA POL, BUĎ POMOŽE, ALEBO NIE. K DOKTOROM SA NEJDEM VYJADROVAŤ. AK MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY, SKÚSTE MA KONTAKTOVAŤ, MÁM SUPER SKÚSENOSTI S DOPLNKAMI VÝŽIVY... PRÍJEMNÝ DEŇ PRAJEM.

mettbek

Mne na capiky pomohol pripravok menom JOX ktory najdete v lekarnach .. kloktat pravidelne a za par dni zmizne, jod proste rozpusti vsetko .. ale chuti to hnusne ,