bojím sa bojím sa bojím sa

Príspevok v téme: bojím sa bojím sa bojím sa
nellla

Som tehotná, v 7tt, beriem utrogestan, som na rizikovom. Liečila som sa na endometriózu. Prvé tehotenstvo skončilo smutne- v 13tt som potratila. V druhom tehotenstve som užívala duphaston už pred otehotnením, narodil sa nám krásny zdravý chlapček. Tehotenstvo som strávila v nemocnici - hematóm, krvácanie, predčasné otváranie, tvrdnutie brucha. Synček sa narodil o mesiac skôr, maličký, ale zdravý. Teraz som opäť tehotná, v 7.týždni. Veľmi sa bojím, hoci nechcem, ale strach je silnejší ako ja, bojím sa o maličké, nemôžem spať, nemôžem normálne myslieť. Bojím sa.

age44

mila nella, ja som mala pred 4 rokmi potrat v 14. tyzdni, velmi ma to vzalo, velmi som chcela babo. podarilo sa mi po pol roku otehotniet, ale hned od zaciatku som mala same problemy - najprv to vyzeralo na mimomaternicove teh. takze ma uz skoro operovali, potom som lezala v nemocnici na rizikovom pre ine problemy, brala som duphaston, okolo 20. tyzdna som mala bolesti slepeho creva aj s dvoma vaznymi akutnymi zachvatmi. ale nakoniec sme vydrzali a teraz mam trojrocneho synceka. to nie je vsetko - v decembri minuleho roku som znova otehotnela - a nejako som to nechala uz na prirodu, mala som velke nevolnosti, nepriberala som cele tehotenstvo, nevravim, ze som nemala obavy, ale snazila som sa, aby som sa citila dobre. a aj mi bolo dobre - a presne pred styroma tyzdnami sa mi narodila krasna zdrava dcerka. mala som tazke tehotenstvo, pre problemy v rodine, preplakala som takmer kazdy den, ale tehotenstvu ani dcerke to neuskodilo. neboj sa, aj ked budes zit v obavach, nijako to babatku nemoze uskodit, vsak hlavne je, ze je CHCENÉ. tes sa nanho, starsie dietatko ti v tom pomoze.