OTAZOCKA PRE /skusenych/ chalanov :))..a holky tiez ;))

Príspevok v téme: OTAZOCKA PRE /skusenych/ chalanov :))..a holky tiez ;))
lolynka

chalani maaam otazocku :))..neberte to ako uchylnost,perverznost,alebo nieco takee..alee co vas tak NAJVIAC dokaze vzrusit pri sexe?? :))..co ma holka spravit pri predore alebo tak,abyy ste boli totalne nazhavenii?? :))..aby ste proste mali straaaaaasnu chut...na to :P..alebo holky..ake zbrane pouzivate?? :))
dik za radyy :))

loly

okej :))..aa ked budeme doma..bud u neho,alebo u mna,proste,zee uz sa pojde na vec..ako to mam spravit??nejaka rada,..kuzlo..leebo obycajne to je tak,ze predohra a sex..aale ja ccem aby to bola tuzobna predohra a vasnivy sex :P proste abyy na to spominal,a tesil sa na dalsiiiiiiiii..pomozes mi? :))

nyc

Tak urob ten isty postup,len to aplikuj na zachody v bare...;) ze tam by si to cela tu a teraz...alebo na barovom pulte.ide o to, ze je jedno o com rozpravas..o akom mieste.podstatne je to,ako sa vzijes do toho deja,ktory opisujes...musis to rpeciti,predstavovat si to.hovorit mu detaily tvojich predstav...:) tym by si ho mala dostat.

nyc

Akoze niekam si idete sadnut a ces ho tam zvadzat?:) Tak povedzme,ze by bol v podniku napr. biliardovy stol.Ak si troska odvaznejsia a suverennejsia, tak sa k nemu naklon uplne blizko, pozeraj sa mu do oci a zacni opisovat ako by si si to tu a teraz najradsej rozdala na tom stole...Ked ta bude hltat pohladom, tak to chce naisto tiez a budu nasledovat asi vasnive bozky...ked nie, tak sa bud hanbi, alebo mu to pride trapne. ked si netrufas pozerat sa mu pritom do oci, tak skus do uska sepkat..rozpravat mu o tom. ale nie ako ked kecas kamoske o najnovsich modnych hitoch!:D Rozpravaj so zapalom,vzi sa do toho,co hovoris...predstavuj si to.tak to bude posobive a ked mu to budes do uska sepkat...a priotom jemne dychat, vzrusi ho to o to viac.

loly

juuj tak som potom rada,ze som tu na teba natrafila :))..no okej a ked som s nim niekdee,neviem,vonku,keddd si ideme sadnut niekam??..co tam??co mam robit??..vies,aby to nebolo takee..nudnee,ze stereotyp??..aby ho to bavilo? :))

nyc

tak ja svojho chalana zacinam spracuvat najradsej niekde na verejnosti, kde mozem napr. pocas chodze len tak zrazu zastavit, troska sa s nim bozkavat(ale zas nie na tej najfrekventovanejsej ulici,kde na vas mnoho ludi ziza),zautocim na usko a cosi steklive posepkam a potom razne vykrocim. To je take zahriatie,ked si ta potom chalan asi uz zacina v mysli vyzliekat.:D Hraj sa na nedobytnu, pretoze chalani su lovci(aj ked doba pokrocila a balia uz castejsie chalani ako baby...)Daj mu priestor prejavit sa.ked budes vidiet,ze nanho ide nadrzanost(podla pohladu,dotykov,slov)tak opakuj prvy krok opat...Do bodky(len slova obmen za ine,bud nedobytna ale nie nedostupna!povedz napr.tak tebe este nestacilo!a venuj sa dalej usku,trosku vasnivejsie). Po tomto by podla mna mal byt aspon troska mimo kazdy chalan!:) No moj je poriadne vedla...Potom uz len zajst niekam do sukromia a chalan sa chopi iniciativy uz aj sam. Ak cosi este ces vediet, tak pis...;))mam ukecanu naladu