Chlapi

Príspevok v téme: Chlapi
morella

Neviem sa zbaviť hnevu, že chlapi sú svine, neviem si predstaviť život bez nich, ale nedokážem im odpustiť, že sú takí bezcitní a bez ženského pohľadu na život. Viem, že nesmiem hádzať všetkých do toho istého vreca, ale nedokážem sa zbaviť hnevu, ktorý ma zvnútra zožiera a ničí. Bože,čo mám robiť????

maťka99

Ja by som najradšej niekedy bola mužom, majú ľahší život. Tiež som už po tom všetkom čo som zažila toho názoru, že svadba a tieto veci sú úplne zbytočné.Myslíte si a má predsa obrúčku na ruke, tak patrí mne! No jasné!Dnes nemajú zábrany v ničom, že majú ženu, deti, kľudne ich opustia a potom, že máme veriť mužom keď všade v okolí vidíme, čo sa deje. Ale najhoršie je, že potom my verné baby,čo by sme našim drahým dali všetko na svete dopadneme najhoršie a tie k.... si zlíznu všetku smotanu.

lea22

Baby co pre vas znamena ten pravy?? ten ktory vas bude lubit alebo vas nebude podvadzat...?? obidve veci nenajdete u ziadneho..u ziadneho ktory ako tak dobre vyzera a ma dost prilezitosti aby vas podviedol...1% chlapov je mozno takych...mam viac kamaratov ako kamaratiek bavime sa o vsetkom a kazdy ktory ma ci uz rocny alebo 7rocny vztah podviedol alebo podvadza frajerku...ale ked sa spytam preco mi povedia ze ja ju lubim ale...a vacsinou nedopovedia...a ked ich stretnem s frajerkami tak rucicka v ruke zalubeny a tie chuderky ani nevedia co sa im deje za chrbtom...vzivote by to nepovedali na nich...mam dvoch zenatych susedov maju deti stastne manzelstva na oko a obidvaja ma balili a vypisovali...tolko prikladov by som vam vedela napisat ze by vam az zle prislo...a po tomto co vidim v mojom okoli sa niekto divi ze nechcem frajera...? som tak velmi velmi zo vsetkych sklamana ze uz ani neverim ze raz niekoho normalneho stretnem...

evika

Nemôžem povedať, že nemám chlapov rada. Obzvlášť toho môjho. Naozaj ho ľúbim, ale niekedy by som ho ubila. Hlavne, keď začne so svojimi "životnými téóriami" a chová sa doslova jak pán stvorstva... Ich neskutočný egoizmus s okomentovaním: "Ale miláčik, veď som to spravil /kúpil/ pre nás!" Len by ma zaujímalo, načo mi bude krídlo na aute alebo podsvietenie auta...

morella

Ale našťastie v ten den pri mne stál priateľ,ktorý si ma našiel a som rada, že mi pomohol. Dakujem mu stále, že mi otvoril oči... Hlavne on

jaja

aj ja mam rada toto forum a je tu par suprovych ludi,ktori ti radi poradia...sme rady,ze mas uz lepsiu naladku,naco sa trapit=D