Antikoncepcia... skoncit?

Príspevok v téme: Antikoncepcia... skoncit?
arny

Ahojte, mam taku otazocku. Tento mesiac doberam poslednu z 3mesacnej davky Logestu a vaham ci si dat predpisat dalsiu. Nemam vaznejsie problemy, ale pocas tych 3 mesiacov som spozorovala zmeny hlavne v naladovosti. Stane sa mi ze sa vecer pre nic za nic rozplacem, a pritom nie je dovod. A taktiez co sa tyka chuti na sex...no tak tu nemam vobec. Priatel tym trpi a ja este viac ked sa snazim tvarit, ze sa mi aspon trocha chce. Je mozne ze je to vsetko sposobene antikoncepciou a hlavne, skonci to niekedy?

michaela333

treba zmeniť antiku, jednoznačne ti nesadla, mne sadla až na 3x, prvá asi po 9 mesiacoch silné bolesti hlavy a chut na sex minimálna, druhá mega krámy, no a tretiu mám už 4 roky, ale chystám sa vysadiť, očistit od všetkej chémie..

Lulu123456

Za doktorkou pojdem keď doužívam tabletky na krvné testy a pečenové testy aby zistila ako na to reagujem ale trochu sa obávam či tabletky nestrácajú nejak účinosť.

lilyianka

kedy ti skončil menzes? no na tvojom mieste by som možno skúsila vydrzať ešte, i keď vravíš, že máš kŕče, čo je určite veľmi nepríjemné .... ak sa to počas troch mesiacov nezmení, choď za lekárom, všetko mu porozprávaj a požiadaj h o výmenu

lilyianka

ja som to tak tiež mala, potom som vymenila ešte cca 3 hak a nakoniec ju celkom vysadila ..a nič mi nie je ... mne antika po 4apol roku robila už len zlobu... a odvtedy som si povedala, že žiadne také svinstvo ani iné hormonálne hnusoby do seba nedám a 4 roky sa mi krásne žije :)

RNG

Okrem HAK je aj ina antikoncepcia, chemicka, ako kremy a peny obsahujuce spermicid, obvykle miernu kyselinu , Nonoquinol. Tato zabija spermie, nevstrebava sa do tela a vytecie za par hodin bez skodliveho menenia hormonalnych hladin v tele.