myostimulator

panika

:D ja som mala (vlastne mam ) ten isty :DD. UPLNE O NICOM VEC. A ESTE TO MA AJ STRASNE VELA OBMEDZENI, KEDY SA TO NESMIE POUZIVAT. aLE V ROZNYCH KOZMETICKYCH CENTRACH VYUZIVAJU PRISTROJE NA TOMTO PRINCIPE A SU FAKT DOBRE..TRANSLATION (SA TO VOLA)

streda

pred 10 rokmi to prislo, myostimulator DR.Leona Stredy, pekna zlata skatulka, 4 platnicky, dal si to na sval, a nastavoval intenzitu skakania svalu, uzival som to rok, a ziadne zmeny&, svalstvo sa ti vobec nezahrieva, len skace, ziaden efekt, vtedy som to kupil z prvej vyplaty, plus dosetrene peniatzky, cca 8900 sk a zbytocne peniaze, taktiez tie opasky, v reklame a podobne hluposti zalozene na tom istom, elektricke impulzy, a este jedna vec, vsetko to ukazuju na chudich ludoch, ale akonahle som to dal vyskusat mojej manzelke, co ma viac tuku, implulz jej cez brusko ani nepresiel, jediny recvept na pevne brucho je cvicenie, okamzita latkova premena, urychleny metabolizmus v okamzitej chvili cvicenia, ten myostimulator, no otom potom, ziadne potenie, ani zahrievanie, moj nazor na to: HLUPOST