1!!! Predkozka

Príspevok v téme: 1!!! Predkozka
nicki

cawte mam 15 a mam problem s kratkou predkozkou...neda sa pretiahnut ale iba ked mi stoji...a po case ked som zacal masturbovat sa mi na predkozke spravila vyrazna zila ktora akoby obkolesila celu predkozku...taktiez sa mi spravili take cervene zilky co vyzeraju jak blesk :D a vyzera to od veci :D....ked mozete nejak poradte co s tym ci zili nevadia pri obriezke ci treba obriezku a co s tymi zilamy thx ;D
a este neviem ci to moze s tym suvisiet ale na spodku penisu mam taku cevrenu(bazvem to zilu aj ked to asi nie je zila)a smeruje od uzdicky a postupne sa rozsiruje...je cervena a neviem ci to nejak nesuvisi s kratkostou uzdicky alebo je to nejaky zapal...ale vravim je to akoby cast uzdicky pod kozou prosim help thx ;D

mast

No, aby som sa v kratkosti vyjadril.
Po uplnej obriezke ti samozrejme, predkozka ako taka, nezostane - vid nasledujuci odkaz, ako prebieha zakrok:
www.urology.sk

Existuju rozne sposoby obriezky od ciastocnej (odstrania ti cast problematickej koze) az po uplnu (variabilne odstranenie vnutorneho alebo vonkajsieho listu predkozky)

Tvoj stav musi aj tak posudit lekar, ktory uz podla vizualu by mal vediet, co a ako, no ty si uz dost velky na to, aby si sa vedel rozhodnut a pripadne dohodnut s lekarom, ako bude postupovat...

Tu mas link na starostlivost o predkozku:
www.rodina.cz

Ja som nevedel, ze mi bude niekto patlat moju predkozku, ktoru mi medici v destkej vseobecnej nemocnici uplne posrali, a po dvoch rokoch si ma oni sami predvolali na takzvanu korekciu, kde mi uplne odstranili vnutornu cast predkozky a vonkajsiu nasili rovno na hranu zaluda, cim neodstranili moj problem, ale zrusili mi moznost mat plnohodnotny sexualny zivot. Sex sice mozem mat, ale z neho vela nemam, kedze po 20tich rokoch sustavne obnazeneho zaluda je citlivost minimalna, a mam problem sa vobec po polhodine urobit.
Zacalo to problemom s cikanim - nakolko som mal zuzenu mocovu ruru. Toto som vyriesil minuly rok a som spokojny, pretoze uz mozem curat bez problemov.
A predtym som musel riesit zapalujuce sa dierky po vypadnutych stehoch, ktore som si tez musel dat skorigovat.

Vnutorna cast predkozky ma tiez podstatnu citlivost, a hlavne zalud chrani pred vonkajsimi vplyvmi...

Skus hladat na nete...

len tak na okraj
ake je to pre deti
www.huluhae.com

nicki

A teraz akoze po obriezke uz nemas predkozku alebo jak?ti ju odrezali?...a toto este ze keby som tam za nejakym urologom prisiel sam tak by to podla teba brala vazne alebo ani nie? thx

mast

Ked budes lezat na stole, tak ti ho vydezinfikuju a potom ti tam pichnu lokalne znecitlivovadlo - 2-3 vpichy do tela penisu. tiez zalezi va kom rozsahu bude prebiehat zakrok, takze v rozmedzi od korena penisu po zalud. Za chvilku nebudes nic citit, lekar sa ta este opyta, ci citis ustipnutie, alebo nieco, co urobi... Ked nie, tak zacne zakrok...

Vobec nemusis byt v strese, bude sa rozpravat so sestrickami, alebo inym lekarom, popritom bude s tebou komunikovat.
Pri jednom zakroku som mal rusno, kedze to bolo v nemocnici, dosiel sa pozret aj primar, a boli tam aj ine sestricky, ktore doniesli papiere od inych pacientov, pri druhom zakroku som mal uplny klud, to bolo na specializovanej urologickej klinike.

uplna pohoda, nic take zvlastne, len ten prvy zvlastny pocit, potom ok...

mast

tak uz len preto, ze to je tak trapne ze to presahuje hranice trapnosti, to hod za hlavu. Co budes robit, ked ti frajerka pride do sprchy vyfajcit? otocis sa a zacnes kricat na plne hrdlo, aby vypadla, lebo sa hambis a je ti to trapne?
A namocit vocas do jamy ti trapne nebude?

Nebud smiesny. Ved je to uuuplne normalna vec, a kolkych uz taka sestricka videla....... budes len dalsi v poradi... a vobec, nic trapne na tom nieje, i ked prvykrat, ked mi okolo asistovali sestricky, tak mi to bolo blbe, ale po 5tich minutach normalka...
netvrdim, ze sa potrebujem pred kazdym vyzliekat, ale v tomto pripade je mi to uuuplne jedno... Ide o to - byt v poriadku a netrapit sa :-)

Prekonaj tu prvu hambu, ked najdes dobreho lekara...bude to v pohode.
NEBOOOOJ.

Neviem, odkial si, ale dobry je napr. v Trencine MUDr. Roman Sokol.

nicki

zevraj hlavu hore :D to si radsej tu obriezku spravim sam jak keby mi tam mali nejake sestricky behat okolo kara :D...to je tak trapne ze to presahuje hranice trapnosti

mast

Akoze som nikdy v zivote nebol u urologa, akoze som sa nemusel vyzliect....
bol som u niekolkych, sice nie u kazdeho som bol nahy, zalezalo od problemu...

Vy ste vsetci posrani... Ved je to LEKAR, a ked mna nieco bolelo, ci uz to boli vajca, alebo ladviny, radsej sa necham 10x obchytat ako RAZ SKAPAT resp. SKAPINAT OD BOLESTI...

MAT TAK VASE PROBLEMY, tak som STASTNY CLOVEK!

PS: CHAPEM, ZE rodicia to obcas prehanaju, viem, ze to je trapne, no po tom, co som si nasiel vhodneho urologa, nemam s tym vobec problem. Dokonca pri jednom malom zakroku bola aj doktorka. o sestrickach nehovorim, tie su vsade :-)

HLAVU HORE, deti, vsetko je OK.

jasom

nj, lenze vam sa vsetkym strasne dobre hovori: chodte k lekarovi, lenze keby ste to mali aj vy, tak by sa vam to uz len tak laho nevravelo, je to dost velky roblem, mam 15 rokov a sam to mam tiez, ja si pockam do tej 18tky, ci sa te nezmeni a ak nie, potom tam uz pojdem sam, bez rodicov.. :@