1!!! Predkozka

Príspevok v téme: 1!!! Predkozka
nicki

cawte mam 15 a mam problem s kratkou predkozkou...neda sa pretiahnut ale iba ked mi stoji...a po case ked som zacal masturbovat sa mi na predkozke spravila vyrazna zila ktora akoby obkolesila celu predkozku...taktiez sa mi spravili take cervene zilky co vyzeraju jak blesk :D a vyzera to od veci :D....ked mozete nejak poradte co s tym ci zili nevadia pri obriezke ci treba obriezku a co s tymi zilamy thx ;D
a este neviem ci to moze s tym suvisiet ale na spodku penisu mam taku cevrenu(bazvem to zilu aj ked to asi nie je zila)a smeruje od uzdicky a postupne sa rozsiruje...je cervena a neviem ci to nejak nesuvisi s kratkostou uzdicky alebo je to nejaky zapal...ale vravim je to akoby cast uzdicky pod kozou prosim help thx ;D

mast

Vies ty co?
popozeraj si obrazky...

mozno dospejes k nazoru, ze to co mas je normalne, a nic sa nedeje...

ja niesom ani lekar a ani som nevidel ako to vyzera...takze ti ani nempoviem...

images.google.sk

images.google.sk

images.google.sk

viac asi pre teba uz spravit nemozem...

maj sa.

mast

Mozno je to normalne...
ALE
Na tieto podrobne otazky ti musi odpovedat lekar, lebo len on vie posudit, co to je...
ja som sa takymito vecami nikdy nezapodieval.

mast

www.tlctugger.com
Using the Tapeless Conical VLC Tugger™ - 640k MS-Word .doc
alebo (380k PDF version)

A este par prikladov.
Vies aspon trochu anglicky?
www.geocities.com

www.sexdictionary.info

www.eskimo.com

www.healthboards.com

zatial tolko.

daj si vyhladavat v google obrazky, stranky okolo slov napriklad foreskin, restoring the foreskin... atd.

nicki

Mastiar bol som tam no nevidim tam nic na moj problem...vidim tam len pomocky na zakrytie penisu a nic pre mna...kde to tam mas?:D

mast

To si myslis, ze som taky debil, ze by som odporucal nieco, o com nic neviem?
Mne to pomohlo, a som spokojny.
A co ma mast spolocne s cokoladou, to fakt neviem.

Btw: ako to natahovat, mozes si pozriet napriklad tuto stranku alebo jej podobne. (je to v anglictine)

www.tlctugger.com

nicki

ja sa len snazim najst nejaku metodu ako by som to vyliecil bez navstivenia odbornika...lebo ked ho uz raz navstivim tak je problem uz vyrieseni ale ide mi o to za to bude pre mna trapne a chcem sa tomu vynut ;D