Čo to moze byt ?

myis

Ja som to mala tiez, lenze my sme sa pekne s mojim priatelom dali otestovat, ako sme zacali spolu spavat a to nam nesedeli ph. Kup si

peťa

macik, hlavna vec, ze nie si naivny ty... Nikdy predtym som nemala takyto problem, nie som ten typ, ktory ma kazdy den noveho "partnera do postele", preto ani nemam potuchy ako by som mohla dostat infekcie. Skor to vedia asi ti, ktori sa bud o medicinu zaujimaju alebo ti, ktori sex praktizuju casto ... Prvy partner nemal predo mnou nikoho a ja tiez nie. Cele 4 roky po prvom partnerovi, som nemala ziadny problem. Pre terajsieho partnera som tiez jeho prva (medzitym som nikoho nemala), verejne WC nepouzivam, na kupaliskach som tiez nebola. A co sa tyka tych lekarov, nemam s nimi dobre skusenosti, preto som sa radsej chcela poradit s tymi, ktori uz takyto problem mali, to je vsetko. Pre mna to urcite nie je strata casu napisat o mojom probleme a poradit sa s ostatnymi. Tento rok som si lekarov uzila az az, preto som len chcela vediet, ci sa to da preliecit aj nejakym prirodzenym sposobom, alebo musim opat zatazovat telo tabletami.

macik

Teda sorry RNG, nic proti Tebe a pripravkom, ktore ponukas nemam a chapem, ze chces skratka predat produkt, ale obavam, ze teraz si strelil pekne vedla. Tvoje pripravky mozu sluzit ako prevencia, ale obavam sa, ze Petruske budu akurat tak na dve veci v tomto stadiu, jej nepomoze nic, len dokladne preliecenie a potom moze skusit Tvoje probiotika, v tejto chvili by to pre nu boli do vzduchu vyhodene peniaze! Paneboze, ci ste uz vsetci nahlavu? Sak ked som natolko pricetna, ze viem posudit, ze so mnou zrejme nie je nieco v poriadku, tak zajdem za lekarom, podla moznosti za dobrym a mam minimalne po stresoch, ktore, mimochodom, sposobuju vsetky tieto peripetie so zdravim a najviac oslabuju imunitu. Je to bohuzial zacarovany kruh s tymi chorobami, vsetko so vsetkym suvisi, tak fakt nerozumiem, preco tu Peta a Tebe podobni stracate zbytocne cas....

RNG

Co tak zobrat aspon dobru probioticku zmes(tym myslim obaja) a zvysit si aspon imunitu na tieto problemy(a samozrejme aj na plno inych)
Ked uz zijeme v prostredi, kde sa moznost nakazy da tazko vylucit, treba si posilnit obranny system, aby sme to napriek tomu nedostali.

macik

Boze Petruska, si inak naivna! Infekciu mozes dostat hocikde-na kupalisku, verejnych zachodoch, pri zlej hygiene (prenos fekalnych bakterii)...neprenasa sa len stykom. Mimochodom, ako vies, ze Tvoj predchadzajuci partner nic nemal? Alebo aj tento? U muzov sa taketo infekcie nemusia prejavit vobec, su len prenasaci a baby na to zareaguju hned, takze...Kartu poistenca do ruku a hajde k lekarovi. A najlepsie aj priatel. Mimochodom, on ma kolko rokov a kolko sexualnych partneriek mal pred Tebou? To by tiez mohlo mnoho napovedat o tom, ci prave on nie je tym prenasacom...A ty mas kolko rokov, prosim ta?

peťa

vitamins - este mam taky mini dotaz - ja som mala prvy styk pred cca 4 rokmi dovtedy nic, az teraz ked mam druheho priatela, medzitym som s nikym nemala styk, tak odkial by som mohla dostat tu infekciu ? Od partnera ? ked jeho nic nestipe ani neboli.