neziaduce ucinky HAK

klara56486486

podla najnovsix studii, ak zena berie hak znizuje sa u nej riziko rakoviny, ak vsak berie hak viac ako 8rokov, to riziko sa moze zvysit, a to konkretne rakovina krcka maternice,ale aby sa to nestalo ma zena stale, raz do roka, xodit na prehliadky. Hak ti upravy cyklus a vymiznu ti bolesti. je len na tebe, ci ju budes dobre znasat, ale doktori sa zhoduju v tom, ze hak ma viac pozitiv ako negativ, a z osobnej skusenosti viem, ze je 100x lepsia ako kondom a starosti s nim, popripade strax aby sa neroztrhol, ale je to tvoje telo, na to nezabudaj!

ninika

aj jedno aj druhe ma plus a minus
Hak je chemia a do tela ti dava latky ktore brania tvojmu telu aby malo ovulaciu a pod.takze narusa tvoj normalny cyklus...a po dlhodobom uzivani sa to moze prejavit roznymi sposobmi..je to na letacikoch ale zavisi to aj od Hak napr.niektore maju napisane ze moze vzniknut rakovina a pod.ale myslism si ze ked budes uziavt hak..mozno rok ..dva...tak to nie je az take zle...ale nie dlhodobo..ale zase radsje by si baral hak ako mala nechcene tehotenstvo vsak?A hak tiez nici pecen...a zaludok...takze je to na tebe..ale mi s priatelom (ja som hak vysadila bo mi nebolo z nej dobre) pouzivame uz rok kondom a v pohode..:) je to super aj bez hak aspon viem ze mam telo ciste :)