problem s mestruaciou

Príspevok v téme: problem s mestruaciou
cell

zdravim vas,
moja priatelka(ma 20 rokov) ma taky problem, ze jej kramy neprisli uz 2 mesiace a predtym jej kramy prisli az po vyse 50 dnoch, pritom sme spolu spali ani nie 5 krat za posledne 2 mesiace, vzdy sme pouzili ochranu(kondom) a davali sme si pozor aby pocas sexu nepraskol(a nepraskol) a aj po sexe sme ho skontrolovali ci nie je poskodeny a nebol, taktiez si aj robila za posledne 2-3 tyzdne 2 tehotenske testy, obidva fungovali a vysledky boli vzdy negativne.
Ona ale este nebola na gynde ani raz, ale teraz v utorok uz ide na gyndu prvy raz.
Prosim napiste svoje nazory, ze v com by mohol byt problem, lebo sa o nu bojim ci nie je nejak vazne chora resp. ci nie sme tehotni.
Dakujem za vsetky odpovede

lajka

No tak ja mam 18 a doteraz som nemala pravidelny menzes, vzdy po asi mesiaci a pol, niekedy 2, niekedy mi prisli presne, teraz mi meskaju 3 mesiace, ale tehotna nie som, ale to, co jej je, zistite az na gynekologii, mozno jej nezistia nic, co sa tiez stava... a som zvedava, co zistia mne :) vela stastia, budem ho asi aj ja potrebovat...