HOMEOPATIA

ooo

Môžu sa brať homeopatiká aj s antidepresívami? Máte niekto skúsenosť s homeopatiou pri liečbe úzkostí a paniky?

brunuska

biba Sulfur pri bolesti kolena by som ti neodporucala,je to antiseptikum, posobi protizapalovo,na traviace,kozne a dychacie problemy.neviem ake mas problemy s kolenom ale ovela lepsie by bola Arnica Montana/9CH/2x denne 5 globul,max.3 mes.liecba.

brunuska

natasha- volaju sa Gelsemium/15CH/ 5 globul vecer pred skuskou a rano tiez 5 globul. nechat rozpustit pod jazykom na lacno-neumyvat zuby,ziadna zuvacka.

natasha

Ja sa chcem popytat. Ja som hrozna tremistka,ma VS nas nutia rozpravat pred velkym mnoztvom publika. A ja ked sa tam postavim pred ten dav, zabudem aj to ako sa volam. Pocula som ze existuju nejake homeopatika proti, stresu a treme. Mate s nimi niekto niejake skusenosti? Ak ano ako sa volaju. Dakujem moc. Inak celkovo ja na homeopatika nedam dopustit vdaka nnim so nebola uz 2 roky chora.Ja ich mozem len odporucit.

biba

Ahojte vsetci, ktori fandite homeopatii a mate s nou dobre skusenosti.Ja sa tiez trosku motkam v tej homeopatii, ked ma nieco boli, pozhanam si literaturu a citam a citam a potom skusam a skusam.Kupujem si fy BOIRON, ktora je na trhu dostupna.Vie mi niekto poradit, ci SULFUR je vhodny pri bolesti kolena?Viem, ze je to tzv. terenny liek, ktory sa moze uzivat dlhodobo, je to vlastne sira a ma protizapalove ucinky. Diky.

lala

Mne osobne homeopatia velmi pomohla.Na zaciatku liecby sa zdravotny stav pacienta sa zhorsi to je dobra reakcia ze lecba zabrala.Postupne sa v tele vsetko vycisti a budes sa citit fajn.

zajac

pre ujasnenie, Zajac nezakázal homeopatiu, ale nechel zaťažiť poisťovne, a bol by z toho menší efekt. teda preto toto. hbomeopatia funguje na báze rezonančnej,.teda niečo ako mobil, žiaden kábel, hovor prišiel, preto je aj homeopatiká potrebné= pred mobilnou technikou chrániť, tu je Mhz okolo 500 až 1500, pre homeopatikách je to niečo ako v ľudksom tele do 12 Mhz. každý orgán v tele má svoje vlny, teda vdaka tomuto poznatku sa dá lahko zmerať energia jednotlivých orgánov, prístroje na to už vyvinuli dávno, začali ako diagnostikovanie kozmonautov .

čo sa týka jedného lieku, že tu píšu na myom, to nefunguje, neliečime myom, ale človeka, ktorý má ten myom, treba zistiť, prečo ho má, čoje problém, teda ak odstránime myom, neodstránili si akciu, prečo vznikla reakcia. ak by sa dala liečiť samotná chrípka, potom by stačilo sanitárne auto, ktoré by obiehalo okolo domov, a viezlo chripku naličbu, človek by pokojne mohol ostať doma, nezabúdať, ani jeden lekár nelieči, alebo by nemal liečiť chorobu, ale človeka. bylinka

Ena1

Ak je niekto, kto má skúsenosti s liekom INDONAL / prírodný, liečba myómov, cýst../nech sa mi ozve. Pomohol už niekomu tento liek? Zdravím: Elisa