moje hystericke dieta

Príspevok v téme: moje hystericke dieta
lindanova

Dobry den vedel by mi prosim vas niekto poradit, mam 5 mesacne dieta, je velmi hyperaktivna, uz aj leze,pretaca sa sama,pomali sa mi stavia na nozky, ale mam s nou valky problem pri zaspavani a celkovo, ked je velmi unavena dostava az hystericky plac a kolko krat ju musim chytit az na ruky aby sa mi nadychla.Doktorka nam poradila sirup JUNIOR RELAX,ale vobec jej nezabera.Vie mi niekto poradit? Dakujem

mimi.a

aj moj syn mal v tomto veku dost velke problemy so zaspavanim. Nepomohlo nic ine, iba nechat ho zaspat v nasej blizkosti. Aby sme ho nemuseli mat na rukach, dala som si ho ja alebo manzel na brucho a hladkali sme mu chrbatik a trosku ho pohupovali... mozno sa to niekomu bude zdat ako rozmaznavanie alebo zbytocne ale na neho to fungovalo na 100%. vtedy zaspal v pohode a bez placov. A nemali by ste ten plac nechat dojst az tak daleko, ze sa nebude vediet nadychnut. Niekto hovori, ze dieta rodicmi manipuluje... ale je to moje dieta a pren chcem to najlepsie. Ked mal o par mesiacov viac, zaspaval uz ovela lepsie. A uplne krasne zareagovala moja svokra, ktora mi stale radila, ze dieta sa ma nechat "vyrevat".... a po par minutach prisla, nech si ho uz konecne utisim:))) Neviem, podla mna je lepsie dieta trochu popestovat ako napchavat ho liekmi.... ale je to individualne. Prajem vam vela radosti z babatka:)