Žena nechce sex

Príspevok v téme: Žena nechce sex
messi

Zdravim...Chcel by som sa opytat hlavne na nazor zien... Chodim s priatelkou uz 2 roky a teraz ma take obdobie ze nechce sex, ziadnu chut a ani ho nechce teraz...Sme sa o tom rozpravali a ze to ma uz asi 2 tyzdne...Bola prec asi tyzden a pol...cize sme sa nevideli...A s neverou to nema nic spolocne... Dakujem za nazory

dasena321

Nie vzdy je za tym nevera to vam mozem potvrdit. moj sexualny zivot zacal v 17 rokoch s mojim partnerom s ktorym som stastnych 11 rokov. v sexe si rozumieme skusame nove veci a pod. jendouducho vsekto ako ma byt...5 rokov som brala hormonalnu antikoncepciu vtedy moja chut klesla na bod mrazu, +som mala stale problemy som zapalmi. moje mesiace s uzivanim Hak vyzerali asi tak:21 dni som mala brat tabletky y toho 2 tyzdne som sa liecila zo zapalu tyzden som mala menstruaciu a takto dokola chut nebola ziadna ani ten jeden tyden vobec...
ked som antikoncepciu vysadila je to so mnou asi tak: ked mam plodne dni asi tyzden mam take obdobie ze by som sexovala aj 5x za den no vsak v case pred menstruaciou a po nemma chut a nie je to tym ze by som bola neverna partnerovi jednoducho asi to tak priroda zariadila...podla mna je to 100 percentne hormonalna zalezitost. chlapi maju chut takmer Stale ale u chlapa je kazdy dne v mesiaci vyorvnana hladina hormonov...avsak u zeny sa v priebehu cyklu meni a tym to je...ze zena nema chut denne

corazon

Vobec za tym nemusi byt nevera!. My sme spolu rok a pol a ked nemam chut na sex tak ho nemame.. Ked mam ( zvycajne je to pocas plodnych dni) tak to robime 5 dni za sebou a aj 3x za den. Urcite sa nam sex s partnerom paci. Ved sa nam pacil na zaciatku, inak by sme s Vami neboli. Mame Vas radi rovnako, a nemeni sa to po roku, vsetko to zostava, len jednoducho nieje vzdy chut. Za vsetkym je psychika, hormony a pohoda.. A kazdy chlap by si mal uvedomit, ze zena nieje masina. Naucte sa ovladat svoje pudy. Neurazat sa hned, ked povieme, ze nie.. a nehladat si hned bokovky.. Najlepsi sex je s niekym s kym si rad aj bez sexu...:)

kkkppt

No aj tá moja... 8 rokov spolu, a s nechutou na sex sa stretla v praci a ta nechut je zenata a vola sa petko... tak asi tak...

Toony

Ta moja si ma naučila pekne pred sexom draždiť frajtrika,pekne sa spravila i tri krát,potom mi robila fajočku s prerušením tesne pred orgazmom a doslova ma vysala do poslednej spermie. Po malej pauze sme mali sex i 5x za noc ta 3 x v týždni,neskôr 2x..potom raz v týždni a teraz po 3rokoch jej stačí tak raz mesačne. Najhoršie,že mne sa páči ta fajočka s vysatím ejakulátu a tiež spraviť ženu na klitorise. Neviem prečo,ale zrazu to odmieta..chce len klasiku v sexe..ale pridala na množstve stykov..tak 3-4x do mesiaca. Chýba mi ten orál...

Igorinko

Moj zlatý,aj moja bola taká istá...bola na školeni 7dni a potom zmena,nechcela sex 2-3-4-5 tyždňou,tiež som si hovoril,že to neni nevera a predstav si bola,na školeni sa zoznámili a chodili trtkať do Nitry..tam som ich pekne objavil ako sa bozkávali.ja som odišiel akože ráno do prace a ona šup do autička a rovno za ním..tak že môj zlatučky už máš parohy..stavím sa 1000€-daj vedieť!

Iveth

Alenka maxová? to patrilo mne? alebo nie? lebo nejako sa nikto k tomu nevyjadruje....tak sa chcem opytat teda ešte raz....čo mam teda robit? poradí mi niekto? čakam všetky odpovede