NEHORMONÁLNA antikoncepcia

sannz

caute,ja som mala tiez ten krem,ale mna to pri sexiku stipalo,a aj mojho priatela,neskor sme vyskusali hormonalnu antikoncepciu,ale ta mi robi strasne zle.ake este ine metody ochrany su spolahlive?okrem HAK

Anit

Ja používam pharmatex a odporučila mi ho lekárka. Je potrebné ho používať spolu s kondómom, aby bola väčšia istota. :-)

meeeeda

tiez mam skusenosti. Je to fajn ale podla mna az moc mokre potom.Aj ked po pravde nemam moc doveru k tymto chemikaliam, najma ked sa potom "samovysetrujete" a vnutorna sliznica je akokeby uplne rozozrata( a v dnesnej dobre boomu krcka maternice..).To ze to nie je 100% by som az tak do uvahy nebrala, nakolko uz z hodin embryologie je jasne ako tazke a malopravdepodobne je otehotniet, kolko idealnych sucinitelov tam musi posobit a nieto este ked je prostredie pre spermie absolutne smrtelne.Myslim ze poznat den svojej ovulacie a plodne dni a patricne sa im vyhnut, praktizovat prerusovanu suloz a pouzivat spermicidny pripravok ako poistku.. a nic sa nemoze stat.

lole

bublinka69
Tu injekciu naplň krémom, vsuň si ju čo najhlbšie a osah vtlač dnu. Je to určite v návode na použitie, tak si to pozri.

mimca

Pharmatex a spomínané výrobky sú chemickou antikoncepciou, ktorá však nie je stopercentná. Vždy je treba použiť kondom, alebo prerušovanú súlož.

bublinka69

POMOOOOC,kupila som si ten kremik,jaj,tak sa z toho tesim,ale ludkovia mili,ja vazne neviem co a ako s tym dalej.je tam taka ako injekcia ale ja neviem co s tym,PROSIIIIIM,pomozte mi,lebo inak sa na to budeme asi len pozerat :)))