Triregol

NAJELLY1411

Ahojte práve som prešla z lindinete 20 na triregol mám svoj ciklus 4 dni . Musím dodržiavať tu 7 dnovu puzu pri tejto HAK???? je to doležiete DIKI. lebo som to začala užívať tak ako lindinete a mala som v podstate 7 dní bez tabletiek ale 3dni som čakala na krámi 4 dni som ich mala a začala som ten 7den brat tabletku a furt som dalšie 4 dni krámovala aj ked som už mala krámy. je to noermálne upraví sa mi to mám to stále takto brať? nechcem si porušiť ten ciklus čo som mala už len kvoli dovolenke.Poradte mi

Juliška

Užívam antikoncepciu Triregol už niekoľko rokov. Naposledy mi lekár povedal, že sa už nebude vyrábať. Vie mi niekto poradiť, že ktorá antikoncepcia je podobná Triregolu? Lebo s Triregolom som nemala žiadne problémy počas užívania.. ďakujem!

zuzummm

Na to, ze je to taka zastarala antikoncepcia, pozeram, ze je na nu ovela viac pozitivnych ohlasov ako na moderne znacky. Zvlastne veru. Aj ja som ju brala pred par rokmi 3 roky a nemala som s nou absolutne problem. Po par rocnej pauze som zacala opat brat HAK, vyskusala som uz viacero, podotykam, ze tie najnovsie a najdrahsie a kazda jedna mala neprijemne vedajsie ucinky. Gyn. mi vsak TriRegol odmmietol opat predpisat, ze je stara... ale pre mna mala neporovnatelne vacsie vyhody ako tieto nove :(((
Iba jedna vec, v tretom roku uzivania TriRegolu sa mi vytvorila cysta na podjazykovej zlaze, ktoru mi vyoperovali.. Az nedavno mi napadlo, ze to nemohlo byt sposobene tabletkami... Sposobuje HAK cysty? Aj niekde inde ako na vajecnikoch?

aluska

keysi 5 rokov berises antikoncepciu a nevies takuto banalitu? to je fakt sila..mala by si vediet ze si chranena celych 28 dni...ale vidim ze ani po 5 rokoch si na to sama nedosla...a zacalo to to zaujimat az teraz..nemam slov..informovanost uzivateliek antikoncepcie takmer nulova.potom to tak aj dopadne

keysi

ahojte poradte mi berem uz viac ako 5 rokov antik. Triregol a pocas 7dnovej pauzy som mala styk. Ake je tam riziko otehotnenia?

midsummer

ahojte, ja som predtým brala Laurinu a super mi sadla..pleť som mala úplne bez vyrážok a to som už mala ťažkú formu akné!ale vysadila som ju minulý rok v decembri lebo som chcela trošku pauzu aspoň 2 roky predtým ako by som otehotnela. Ale Laurinu určite odporúčam!stojí na mesiac cca 9 eur. Už som anti nechcela ale bola som u jedného gynekológa na vyšetrení a nahmatal mi malú uzlinku na prsníku..preto mi predpísal na 3 mesiace tri-regol aby sa mi trošku tie prsia napravili..tak mi hadam sadne a zmizne tá hrčka..

pusy

ahojte ludia, neviete mi poradit nejaku dobru antiku? brala som lyndynette, ale z tej mi bolo blbo a z triregolu ma zasa bolieva hlava...uz som zufala:(

terkalr

ahojte,ja beriem stvrty rok Triregol a som spokojna,zo zaciatku som nemala chut na sex,ale akosik sa to napravilo,tak teraz neviem ci to bolo tymi tabletkami.Nepribrala som,menzes mam asi len tri dni,druhy den je strasny a obcas je mi hrozne.Ak ma zacne boliet hlava pred menzesom,viem ze to bude hrozne.inokedy nic som OK.

tinka2211

cauky ludia...ja by som sa len chcela spytat, ci je normalne ked som mala na druhy den od zacatia pouzivania strasnu migrenu a ci to nejako suvisi s tabletkami, ze mi dobre nesadli alebo tak nejak...uz dva dni mi ale nic nieje..zatial:)