Metaztázy v kostiach

tinus8

tak ja si myslim, ze takemu cloveku to nemusi pomoct, ale nejaka ta nadej tam vzdy je a ked to nevyskusas, tak nevies. Citala som si ten clanok a velmi sa mi paci ma hlavu a patu, nie su tam ziadne bludy.
Ciro, dakujem za to info :-)

jaeny

ciro,silviia,vôbec tomu neverím,že človek ktorý má rakovinu -metastázy v kostiach sa z toho tak ľahko dostane,viem o čom hovorím,prežila som rýchlosť rakoviny pri otcovi,za tri týždne z neho zostala ludská troska,ktorá sa sama ani nenakrmi,ba ani o seba nepostará

ciro

silviia,
ci tomu verim? Samozrejme, inak by som to ostatnym ludom neodporucal. Tu sa ale ani tak nejedna o vieru, ako o cisto vedecke fakty. Tie veci na stranke www.badatel.sk, to nie su ziadne popisy byliniek, alchymie alebo vymyslov ludovych liecitelov. Su to prevazne vedecke poznatky od lekarov, biologov a inych vedcov. Su tam aj niektore veci z ludoveho liecitelstva, no aj tie boli prestudovane a potvrdene odbornikmi z oblasti mediciny a biologie. Ten clanok nepopisuje jednu metodu, ale kombinuje dohromady vyse 30 roznych metod. Su dolozene pripady, ked mnohe z tam uvedenych metod vyliecili uz rozvinutu rakovinu. Ak to dokazali tie metody samostatne, vies si predstavit aka sila sa skryva v ich kombinacii? Najlepsie na tom je, ze ich kombinacie su mozne, nevylucuju sa navzajom a hlavne, ze su prirodne a teda bez neziaducich vedlajsich efektov. Osobne som presvedceny, ze takto skombinovane v synergickom efekte nedavaju rakovine ziadnu sancu. A este raz zopakujem: nie je to otazka viery ale faktov, vedy a logiky.

silviia

vascinou chcu byt ludia uplne zdravi a umriet v starobe v spanku a nie mlady na nevyliecitelnu chorobu
a chcu si uzivat zivot so vsetkym co k tomu patri a teda pri arkovine, ak aj sa z toho "dostanu" vlastne je to asi strach a obmedzovanie sa do koca zivota-ako dlheho?
myslim, ze vacsina ludi su fatalisti v tomto a neveria ze to ovplivnia a veria ze je to smrtelna nevyliecitelna choroba a ze obcas sa stane zazrak a chemo zaberie, ak sa nadaor zisti vcas a maju stastie

silviia

ciro
a je to vobec uspesne vyliecitelne? alebo len predlzenie zivota na kvalitnejsiej urovni...
lebo to asi moc neprida na psychike, ked lovek zije-i ked dlhsie a kvalitnejsie s tym, ze je nevyliecitelne chory a koniec a zhorsenie stavu moze nastat prakticky kedykolvek a nahle a zo dna na den. tak zit s tym pocitom nedokaze kazdy, i ked su aj ludia co su za to vdacni...

silviia

ciro
a ty veris ze to na badatel.sk uvede funguje aj v pripade uz rozvinutej rakoviny? aj aj v takych zlych stadiach ako su napr. metastazy do kosti a podobne?
kde beries tu istotu?

ciro

Pozrite si clanok na tomto linku, je tam po hromade uvedene takmer vsetko: strava, vseobecne zasady, detoxifinakia a ine rady v pripade rakoviny. Mnoho z informacii tam uvedenych sa da pouzit aj ako prevencia:
-odkaz odstránený-

silviia

dobry napad tinus8 !!!
len kto to urobi?
inak, niekto, kto tomu rozumie,alebo o tom vela vie a ma skusenosti a tak by mohol zalozit taku temu, ze aky je postup pri zisteni takej diagnozy, myslim od zaciatku, ale nie ze ist k lekarovi a tak, lebo to asi ide kazdy,inak by o tom nevedel. ale kde zacat s uspesnou aj samoliecbou, na koho sa obratit, co urobit sam pre seba, ako sa stravovat ake doplnky brat, co je ucinne a co najucinnejsie a tak pekne chronologicky. Ale to chce fakt niekoho veci znaleho a ochotneho cloveka.

tinus8

ako si to tu tak citam, nebolo by mozne urobit nejaky zoznam potravin, ktore su vhodne v takomto pripade a pri takejto chorobe?
Dakujem a urcite to pomoze aj dalsim