Metaztázy v kostiach

jaeny

ahojte,chcela by som poďakovať všetkým,čo mi napísali ale už to bude asi koniec,lekári mu dávajú 1-2týždne života,pritom sme sa o tom dozvedeli iba minulý týždeň,čiste náhodne na rng.kostí,lebo už dlhšiu dobu ho boleli strašne nohy,ďakujem

RNG

Selen, graviola, beta glukany,Samento,tekute zeolity,koenzym Q10,lanovy olej, enzymi, antioxidanty+-prave som to pisal v teme na rakovinu hrubeho creva.
Inac toto aj ovela viacej je v inych temach na rakoviny.

damian

Aj som sa docital, ze oddelenie Dr Koslika je jedine svojho druhu na SK. Len skoda, ze mu nedovolia, aby ordinoval aj v inych dnoch. Urcite sa s nim spojim, lebo mam vela dotazov ohladom vitaminu B17 (amygdalin), o ktorom diskutujeme v mojej teme.

damian

Ivka, veeeeeeeeeeeelmi pekne dakujem! Uz viem, ako sa presne ten Dr vola. Vdaka Tebe som nasoel aj tuto stranku www.svz.sk Skola verejneho zdravia

Ivka 1

Jetam pri všetkých typoch onkologických
ochorení sú veľmi nápomocné antioxidanty a doplnky výživy,ktoré zabraňujú vzniku nových metastáz.Damianom odporúčaná diéta je
správna, odporúčajú ju aj naši lekári
z poradného zboru.
Konkrétne: Vyvarovať sa jedenia mäsa,mäsových výrobkov,obmedziť na minimum cukor,biele pečivo a výrobky z
bielej múky,sladké mlieko,dávať si pozor na éčka a stabilizárory v potravinách,obmedziť tuky na minimum,
pozor na rôzné rastlinné masla,radšej
klasické maslo a aj to len veľmi málo.
Jedlo pripravovať na prírodný spôsob,
nejesť vyprážané jedlá.
Piť hodne tekutín aby sa z tela vyplavovali škodlivé látky. Jesť hodne
/aspoň 5 dávok/ zeleniny a ovocia denne. Piť zeleninové šťavy,Damian o nich písal vo svojich témach. Jesť hodne cereálií.Poznám hodne ľudí,ktorým sa zlepšil ich zdravotný stav a nedochádza už k vzniku novotvarov.