Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

skazaton

no ako citam , sudite ludi podla toho co pisu na nete , myslite ze sa niekdo rozpisuje na nete , tak to znamena ze neni introvert ? aha , viete , pisanim vyjadrujete svoje myslienky , take iste myslienky ktore mate aj ked ste niekde v skole atd ... cize to je dost dmncia ... jo a este aby som nezabudol na koniec este aj nejaku vasu frazu , "XIXIXIXIX LUBKAM VAS :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))" ...

SHAKTI

ale inak ako tak premyslam,bol by to velmi dobry kseft naucit ludi komunikovat,ale teraz som vam do prdele prezradila moj podnikatelsky zamer ale Now how vlastnim ja!

dedy

skazaton, tie prispevky su fajn a su strasne mile, ako keby si pisali ludia ktori sa dlho poznaju a maju sa strasne radi :-)

tom,reagujem na pripevok ktory si poslal asi o desat strán dalej: som zo severu, z pod Tatier :-) a ty odkial? ak prezradis

Shakti, ja som sa len pytala, lebo jaja pisala, ze sa niekedy bola introvertka, a ze sa zmenila, tak ma to zaujimalo, hoci ty tu cely cas pises, ze introvertom sa clovek rodi (co je pravda), tak som zrazu nevedela co a ako :)

na komunikacii musim popracovat, lebo to mi velmi nejde :(

identity

ako sa ukazuje, ked niekomu nieco dochadza?
som ti sympaticky? a na zaklade coho? nikdy som netvrdil, ze si mi nesympaticka....

sam

Tak ja sa lucim, majte sa vsetci pekne. Nezabudnem na vas. Ak dovolite, tak s este niekedy ozvem. Ja budem velmi rad. No nakopnut ma uz viac nemozete :)), tak vas dalej neobtazujem. Majte sa este raz pekne a som rad, ze som medzi vas na chvilku mohol aspon trosku patrit. Mozno, ze ked sa niekedy ukazem, tak uz nebudem sam ale spolu alebo nieco podobne :DDD. Som zvedavy, na co ma potom premenujete, ha.

Dobru noc, Ludia.