Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

jaja

idem uz aj ja pomaly...poveceriam,okupkam sa a naordinujem si telefonatik aby ma rozveselil=DDDv takychto chvilkach clovek zisti,kolko dobrych ludi ma vôkol seba...shakti ma spravdu s tymi interpunkcnymi znamienkami...vôkol by bez ô tiez znelo divne=DDDDDDDD

mamca

Jaja,veľmi rada varím...rožky... chlieb s maslom... ale včera nikto neprišiel načas,tak vychladol,chlebík.. A ja som sa zaťala a nechám ich hladovať! Však,Shakti?!

identity

:)))) ach jaj. sikovna. ved ty to vies tak naco ti to budem pisat. ale ten tvoj komentar.....ale dobre nebudem to dalej riesit. len ma naozaj zarazil. a tvarim sa ze ho nevidim. lebo nechcem lebo teraz uz len oddychujem a nebudem robit nic ine len oddychovat.

jaja

znelo to velmi smutne s tym psickom veru....=DDDDDDDDDDDDale pochopila som co si tym chcela povedat,neboj ja sa neurazam za barsco,mas dobre srdiecko ja viem,nehnevam sa

SHAKTI

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
boze tak som si vydychla ze si to pochopila jajka.. :-D fakt vazne..lebo ked to citam za sebou tak sa pytam- preboha toto kto napisal?? :-DD
ja uz radsej asi zaleziem do postele...lebo motorcek v hlavke je pretazeny..a poznat to :-DD

mamca mam ta rada,fakt,vazne..ale tomu psickovi si ty urcite nevarila!! :-DD

SHAKTI

identity vzhladom na pokrocilu hodinu,prezity narocny den a zensky rozum,trosku jednoduchsie..nerozumiem..
co nevies o com si mas co mysliet?? :-D
na co mam prist?? hm? :-)

jaja

dakujem shaktul velmi pekne,takto aspon viem,ze napredujem stale vpred a citim sa coraz silnejsia a silnejsia...ale az take zle to so mnou nebolo=DDDDDDDDale chapem,ze je to myslene ako metafora=DD