Ako si mam odfarbit vlasy?

nacos

nenan vlaty so m xstrihn jax zax barbim na xcem but blynd. Ja nenam skloporezu - to kamosi totos, tamtos a hentos a fuuuuurt porodilo ma

Lenočka

Ahojky....ja som mala hnede vlasy a nafarbila som sa na blond a dala som si k tomu aj peroxid bola som peroxidova blondyna no a uz sa mi skoro zmyva ta farba na stastie:D ale ako dosiahiahnem aby som uz nemala konce vlasov blond:?? chcem mat uz svoje vlasy:D prosim poradte mi:)

purblanka

slavuška,ak máš hnede vlasy,a chceš si sama dať blond,hned ti nechytí-budeš mať ryšavé.Na všetko je čas.Iba kaderníčka by ti to vedela dobre a kvalitne nafarbiť.

lenkaa123456

ak si chcete vlasy odfarbovat doma kupte si farbu palette deluxe odtien 100 je to najsilnejsia zosvetlujuca farba ktoru dostat v drogerii - zosvetluje o 4 az 6 odtienov. ale pocitajte s tym ze vlasy po odfarbeni budu zlte alebo orandzove. pekny odtien dosiahnete pouzivanim zosvetlujucich farieb (na krabicke je napisane ze zosvetluju o 2az 4 odtiene) ale treba pouzivat farby ktore su na obrazku az do siva, iba tak zneutralizujete ten zlty odtien

Mončurik411

Ahojte.Moje povôdné vlasy sú bledo hnedé.Som prefarbená už niekoľko krát na tmavo hnedú,až čiernu farbu.Chcela by som mať opäť tie bledo hnedé vlasy.Ako na to? Pomozte mi prosim som zufala dakujem

tana-alex

Chod normalne ku kadernicke a neexperimentuj doma.Nepozeraj na peniaze kadernicka ta mozno vinde este lacnejsie ako ked budes doma experimentovat chytne ti nejako blbo a budes kupovat farby... a to bud edrahsie.

blondinka-95

ja mam cerne vlasy a idem si zafarbit na blon a kupim si aj zosvetlovac a 2 farby blond chyti mi to nablond?

mamba

mam otazku moja prirodzena farba je blon dala som si na spodne vlasy ciernu uz je to vymyte do hneda xcem to dat zase na blond bud na povodnu alebo prefarbit mam dat zosvetlovac ci farbu?diki

mimmka

no ja som mala povodnu farbu nieco medzi tmavoplavou a svetlohnedou...chcela som blond a skusila som zosvetlovac...hned mi pekne chytilo na blond, ziadne rysave...takze mozes skusit aj zosvetlovac, co zosvetluje o 3-4 stupne. Nepamatam si uz presne nazov, tusim to bolo nieco Viva...fakt nechcem kecat, lebo to bolo uz davno. Ale holky maju pravdu, ze potom sa o ne viac staraj, masky, kury a tak.