Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

lenulik6

Včera:
R- chlebik, maslo, syr, paprika
D- to iste ale bez papriky
O- kuraci rezen, zemiakova kasa
V - kalerab ( nejak som uz nebola hladna)

lenulik6

Včera:
R- chlebik, maslo, syr, paprika
D- to iste ale bez papriky
O- kuraci rezen, zemiakova kasa
V - kalerab ( nejak som uz nebola hladna)

petraR

R: 1 a pol rohliku so smotanovou natierkou a šunkou , 3dcl kakako

D: 1 rohlík s treskou v majoneze+1 kinder
čokoládova tyčinka , 1 strapec horzna

O:cesnáková polievka so zemiakmi , segedínsky guláš , 3 knedle

O:1rohlík s lučinou a plátkom tvrdého syru , 1bebe brumík , 100g muffinového kaláča s čokoládovou polevou

V1: 2 tvarohovo-krupicove gulky s nutelou

V2: 100g čokoladovo muffinový koláč s vanilkovou polevou, actimel :) a citím sa super :) žiadne výčitky nič trpím anorexiou ale už sa liečim u psychologa baby odporúčam ! :) zvladnete to !

olca00

...treba skor viacej sportovat ako sa prehnane obmedzovat v strave...samozrejme drzat krok so zdravou vyzivou je samozrejmi :)...

Kvietok20

ahojte, náhodou som preťukla na túto tému a nevychádzam z údivu, ako sa niektorí ľudia dokážu sebatrýzniť. Je Vám jasné, že keď zjete cez deň len nejaký jogurt, ovocie a zeleninu, tak nemáte dostatok živín pre svoje telo ? To nemáte naozaj inú zábavu a prácu ako sa trýzniť hladom, celé dni sa vážiť, či ste náhodou nepribrali 10dkg ? Ničíte si vedome vlastné zdravie a úplne zbytočne sa sebatrýznite. Môžete mať v budúcnosti veľa zdravotných problémov. Myslím že život je o niečom úplne inom, treba ho žiť plnými dúškami, treba sa dobre najesť, čo neznamená že sa musíte prejedať nezdravými vecami. Spokojný život je o rovnováhe vo všetkom, nič netreba prehánať. Prajem Vám anorektičky, aby ste si toto uvedomili, ide len o Vaše životy. Život máte len jeden, budte radi že netrpíte nejakou nevyliečiteľnou chorobou. Je len na Vás aby ste sa schopili a zmenili to. Psychiater Vám môže ukázať cestu, ale je len a len na Vás to zmeniť. Život je nádherný, naučte sa ho žiť a zamestnať sa niečím iným ako trápiť pre jedlo.

doremi

caute ludia, poradte mi pls, o 2tyzdne mam promocie a potrebujem zhodit tie 3kg,resp. aj 5kg na 48, aby som bola uplne spoko; co som nabrala pocas statnic. Poradte nejako. Dikes :)