Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

iwa333

r:dva chleby so sojovym brokolicovym narezom.paradajka

D:chlebik s natierkou
pazitkovou,paradajka+jablko

O:pohankove rizoto s tofu a platkovym syrom+hrstkova polievka

Ol:jablko

V:cotagge, chlieb 90g+uhorka

iwus93

Laylla: to máš záchvaty žravosti alebo je to takto bežné? a raňajkovať by si mala, lebo to ťa naštartuje do nového dňa a nebudeš mať žiadne záchvaty žravosti, ked budeš mať vyváženú stravu...ja neviem prečo som to doteraz nepochopila ale je to tak

Laylla

raňajky - nič
obed - bravčový rezeň zo zeleninou, zemiakmi a koláčik.
olovrant - miňonky, oriešky, krupicová kaša 2x , polovica čokolády

Ewka12

ranajky: celozrnna zemla so sunkou a paprikou, 2xc cokoladka

obed: zemiakova kysla, jeleni gulas s 3knedlami

olovrant:bebe kekse a jablko

vecera: 2y parky s horcicou, parenicou a rohlikmi

cayenne

Cry, ja sa nehádam. Len som vyjadrila svoj názor, že káva a voda podľa mňa nie sú jedlo. A nikdy som nenapísala, aby si dievčatá brali zo mňa príklad, tak som len asi nepochopila Silviinu reakciu.
;))

cayenne

Silvia, nikdy som netvrdila, že môj jedálniček je dokonalý a má byť príkladom pre niekoho, ale stále si myslím, že je rozhodne lepší, ako niektorých dievčat tu.