Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

alica90

ach baby vy ste sproste. sorry za vyraz. toto forum este nikomu nepomohlo porzait PPP a to mozem s istotou povedat. jedine , co pomoze je davka sebazaprenia a nasra..ia sa na seba samu. my sa tu tak max mozeme pozvbudit alebo demotivovat. a za seba, ked som bola v najhorsom, tieto anorekticke jedalnicky spominajuce kolkokrat kto kde vracal a koko kav vypil mi len prihorsili lebo som podvedome akosi sutazila s tymi babami. ladyinred, hillary, ak sem chodite aby vas len lutovali tak nech sa paci, ale ja viem, ze v mojom stave mi lutost pomohla najmenej. vyhrazaj sa tu kolko chces , ze ides na pro ana stranky, ja ti branit nebudem. je to tvoje rozhodnutie ako aj cela tvoja strava a zivot. a hlavne: nikto ta nevyhana z tohto fora, ale z temy "nehanbim sa za to co som dnes zjedla", lebo tvoje jedalnicky teda vobec nevyzeraju ze "nehanbim sa". majte sa dobre asi som tu navyse takze robte si co chcete a sami usudte ci vam to pomohlo. ale mam pocit ze po tokych mesaicoach co vas tu vidim ste na tom neni o moc lepsie...

snezienka333

pozri Ladida, mne sa tiež nepači, ked niekto použiva vulgarne slova... Ale ozvala som sa preto, lebo si nemyslim, že je spravne, že vyhanate z toho fora preč Ladyinred a Hillary. Ak im niekto dohovori, aby poriadne jedli a prestali sa važit, tak je to v poriadku. Ale snažit sa ich z tohto fora vyhnat a radiť im aby začali čitat pro-ana stranky - to nie je spravne. Ale prejdime k veci:
Mna zaujima, Ladida, ako to dopadlo s tou tvojou spolubyvajucou, co ti vyžierala všetko jedlo, stažovala si sa, ze vsade vracia a ze ti to uz lezie na nervy, že ti vyjeda vsetky zasoby... Chcem sa spytat, ako to s tou dievčinou dopadlo? Uz sa zacala liecit z bulimie, alebo ti este stale vyziera tvoje zasoby? (Alebo si si cely ten pribeh so spolubyvajucou bulimickou iba vymyslela, aby si nas vodila za nos?? )

ladida

snezienka!myslim,ze hillary ma pamat a vie kto som.jednoducho mi vadi,ze na tomto fore su baby,ktore trpia a velmi chcu byt schopne zit normalne!mnohym sa to aj podarilo.hillary tu dookola riesi svoje polkilo hore-dole,pise tu ako uz dopredu sa planuje prezrat atd.o tom to tu nema byt!!!! a reci typu"pice dajte cislo na psychiatra..."bola som jednou z vas,nasledne som pre dievcata s ppp pracovala,ak si z toho niekto robi srandu a berie to ako styl zivota-fajn,ale nie na fore zdravie!!!kde mnohe ine to zdravie hladaju.hillary-typicka precitlivela a vztahovacna reakcia dievcata s ppp,neviem,kde si videla,ze ta spajam s prostituciou,spajala som ta s nadmernou konzum alkoholu,co je pre ppp typicke!ta prostitucia a promiskuita inak tiez,ale prostitutkou som ta teda naozaj nenazvala.necitaj medzi raidkami,co tam nie je!

snezienka333

pre HILLARY:

Hillary, nenechaj sa odtialto prosim ta vystvat. Ta Ladida, co teraz na teba zasa utoci je ta ista zena, co na teba utocila pred 10-timi dnami v inej teme a vsetkym babam s ppp tu nadavala. To je ta "Tinka z BA", co zalozila temu "SOS bulimička", kde sa stazovala, aku ma strasnu spolubyvajucu, co jej kradne jedlo a peniaze a vsetko jej ogrca. Potom ju dievčata odhalili, že je to ta ista osoba - teda LADIDA = Tinka z BA. A nakoniec tato žena napisala, že jediny dovod prečo sem piše je to, aby si tu vybila zo seba zlost. Davam sem link na tu staru temu, šak si to pozri:
ppp.zdravie.sk

Je to ta ista žena, čo si uz na to zabudla? Z toho, co tam vtedy ladida = tinka BA pisala - pochybujem, ze by bola niekedy viedla nejaku svojpomocnu skupinu na pomoc ludom s ppp, ako to tvrdi, lebo v niektorych prispevkoch reagovala uplne nevhodne. A poruchy prijmu jedla sa nespajaju s prostituciou - to je uplna blbost, ta zena to sem napisala iba preto, aby ta vytocila a nastvala, zrejme sa asi zasa nema na kom odreagovat. Clovek, ktory sa v tejto problematike trocha vyzna, by sem taku blbost nenapisal. Ja som sa minule do tej vašej internetovej hadky nezapajala, lebo sa nerada hadam, ale citala som to. Teraz ked vidim, ako tu ta zena zasa ide na niekoho utocit, tak som sa rozhodla ozvat, lebo ona nema pravo rozhodovat o tom, kto tu pisat moze a kto nie.
Hillary, a nechod prosim ta na pro-ana stranky, tym si mozes iba ubližit. Ak ti to tu aspon trocha pomahalo, ked si si to tu precitala alebo dostala zo seba von svoje pocity - tak sa nenechaj odtialto vystvat a nenechaj sa zdeptat.
Akoze mna to obcas tiez vytaca, ked sa tu baby furt vazia - a chcu chudnut a nedaju si povedat, ze sa tym iba znicia, ale tak da sa to napisat aj slusne... a nie ze si tu zacne ladida vymyslat bludy typu, ze ppp suvisi s prostituciou. Väčšiu blbost som uz davno nepocula. Prostitutky robia väčšinou narkomanky zavisle na heroine a nie dievčata s ppp...
Myslim si, že toto forum bolo zalozene na to, aby sme sa navzajom povzbudili, a nie na to, aby sa tu ludia navzajom osočovali a deptali.

hillary

Alica90 , ladida tak som si precitala vase komenty na moju osobu , ladida ked sa pozres na moj jedalnicek pride tak niak zvlast brutalny ze by som mohla vychovat dalsiu anorekticku ? ja si myslim ze navysovat sa snazim a toto forum mi pomohlo navysit z dvoch jedal na styri a prepac ze pribrat nechcem , ale jem v podstate dvojnasobok dokonca viac lebo kedysi boli tie dve jedla iba ryba plus zelenina, o kuracom mase ryzi sa mi mohlo akurat mohlo tak snivat a ano drzim si vahu ale jem !!! a ty si myslis myslite ze ma to bavi kazde rano zatinat paste ked sa priblizujem ku vahe nech ta svina ukaze to co chcem ja ???? ze nechcem byt normalna a ist do centier a dat si niaky 3 eurovy zakusok a dat si ho bez toho aby som tam nechala 30 eur za celu tu misu ??? ok

Alica bez urazky ty si najvtipnejsia na celej debate ty si mala 12 rokov bulimiu???? A ides poucovat ladyinred??? To snad nie, mozno je to iba kolobeh mozno tu bude o 12 rokov ona poucovat niake mlade dievcata, neviem , mozno bodaj by to bolo tak... ty ked si bola v najhorsom alebo si robila to co robi ladyinred a mala si jedno vydrbane forum kde sa mozes vykecat a dat svoje pocity uprimne zo seba von co citis ako sa citis a bla bla bola by si rada keby ta niekto odtial vyhadzoval????????? Alica pises ze sa ma prebrat ze musi pripustit ze priberie aj desat kil a potom sa moze vyzdraviet , to keby kazda anorekticka alebo bulimicka pripustila nemyslis ze by tato choroba zrazu vymizla z povrchu zemskeho? Si myslis ked si to ty dokazala ze zrazu vsetky dievcata to musia dokazat a vsetky budeme zdrave nie? Nieje to trochu odveci ?

Ladida nespajaj ma prosim s prostituciou , ja tiez nehovorim ze si kurva , mna to uraza tak ako to urcite urazilo aj teba prave v tejto chvili

Takze dievcata ok ako chcete ked nemam vychovat ani demotitovat dalsie dievcata nebudem , toto je moj posledny prispevok do tohto fora celkovo anorexia bulimia, dakujem dievcatam ako napriklad snezienka ktore mi pomohlo navysit ten jedalnicek !!! a dakujem aj vam kocky alica a ladida , este ze mam psa aj tomu sa mozem vykecat, tak sa drzte dievcata – ladyinred, ladyopium a dalsie ktore potrebujeme pomoc aj psychicu aj vobec niake podrzanie vzpruhu vysvetlenie co je zle a ako by to malo byt dobre , dufam ze tu este najdete take dievcata ktore to chapu a ktore vas nebudu chciet vystvat, idem si ja na nete pohladat niaky pro ana blog mozno tam si niake kamosky najdem , ahojte a nech sa vam dari ,

ladyinred

alica90 a ladida,prepáčte, ja som to tak nemyslela, nemyslela som že keď to nie je anorektický jedálniček (už mi došlo, že je...) tak že nemám anorexiu, mám ju aj bulímiu, len som to myslela tak, že pochváliť sa, lebo ten jedálnik bol jeden z tých lepších a kalorickejších ako po iné dni, ale nič v zlom...ešte raz prepáčte, už som sa umúdrila a písať jedálničky budem až keď budú stáť fakt za to, pokúsim sa to zmeniť už od zajtra, tak mi držte palce:-) ďakujem

hillary

vcera

ranajky : jobobela light , ovsene vlocky 2 PL , nestle cokoladove fitnes 2 PL a mam niake nove nugetova vankusiky tak tych 1 PL

obed : spagety tmave, kecup , niva

olovrant : termix vanilkovy , emco ovsene susienky tri kolecka

vecera : rezenik taky malicky kuraci obaleny vo vajicku kopcek ryze, sardinky v parajkovej omacke

a cuduj sa svete rano o pol kila menej srandaaaa :)

zuju

mam 35 rokov 180 cm a zhruba 64 kil neviem vahy mi ukazuju kazda inak ale od tych 62- 65 rano nalacno, lebo vtedy je vaha najpravdivejsia a v Pezinku som bola presne pred siestimi rokmi, ked som tam dosla s vahou 63,75 kil, moj jedlanicek vyzeral priblizne takto jogurt, ovocie, zelenina, nejaka vyziva, vsetko co v najmensom tuku a ked som dostala zachvat zozrala som co prislo, Vracala som pravidelne, vsetko co som mla zjest a nechcela skoncilo vyliatim do zachodu, vyhodili ma vtedy z roboty a ja som sla do Pezinka, Prve dni som sa jedla bala, strierala som tuk z masa, nemohla zjest nic naviac, ale zrazu som si uvedomila ze musim, ze chcem, nikto ma tam neutil, nikto ma tam nepresviedcal, dnes si spominam ako som nechapala ze som zjedla nejaky keks a nepocitala kolko ma kalorii, revala som po kazdom jedle vnutrone, jedla som ale nervozne a stae som sa nejako kontrolovala ci nepriberiem, Vaha mi ale nikdy v Pezinku neukazala viac. Nastolila som pravidelny rezim v jedle bez ohladu na kalorie jedla.

Dnes po siestich rokoch sicem nie som z toho von, najdu sa problemy, ale jem vsetko nezvraciam, viem co mi skodi ktore jedla mi vyvolaju zachvat... Hoci nie vzdy sa dari uspiet a sem tam si poviem som tucna, na co moji priatelia zagulaju ocami. Som rada ze som Pezinko prezila celych 12 tyzdnov. Nejde tam o to co tam je, aky je tam rezim tam je dostatocne volny rezim, ide tam o Vas. Ked len presviedcate okolie ze to bude dobre, ale mate nejake vyhovorky ale ja nechcem to a to, tak tam ani nechodte zbytocne zaberiete miesto druhym. Ale ked sa rozhodnete ze to skusite neviem sice aky je tam teraz personal ale viem ze vtedy som kaslala na to, co budem mat v zanamovych harkoch vzdy som sla za lekarom, za skupinou, za sestrou ci napisala do dennika ze mi je tazko ze tomu neverim, ale vzdy som sla dalej.

zuju

lady... na jednej strane pises ze si krava ze i zdrhla, a na druhej strane pises ze Ti nesadol rezim a ludia, tak kde je chyba? Ak sa clovek skutocne chce liecit tak vydrzi vsetko mozne