Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

cayenne

R: celozrnné rohlíčky Active mini
D: vanilkové acidko
O: kuracia polievka, kuracie mäso s hubami, bambusovými výhonkami a zeleninou
O: 4 kocky 86 % horkej čokolády
V: ryba s olivami a zeleninou

iwus93

kedže som to prehnala, tak zajtra:
r-jablko alebo 2
o-vyprážaný karfiol, americké zemiaky (nemám na výber, mama spravila)
ol-jablko
večera-mliečna ryža Muller jahoda
ešte neviem či bude olovrant, lebo budem odpočívať

iwus93

r-biely jogurt, kávenky arabica, 1 keksík z Kinder Bueno
potom 5kociek čokolády (ponúkala mamka moja)
o-kuracia polievka, cestoviny s vajcomä
vianočka 2 ks
ol-jablko, miláčik
v-2 sucháre so syrom a šunkou, 2 ks vianočky
potom 1 malý koláčik a 2 balíky Bebe dobré ráno čokoládových
zase som to pokašlala s tými bebe, aj som chorá tak len ležím a nemám čo robiť, chvílu spím a idem spať zase

zuzka1911

Myslim, ze OK. Na desiatu je ovocie super, na olovrant nejaky jogurtik alebo acidko alebo tvaroh s medom. Proste doobeda ovocie, poobede mliecne su lepsie. Na ranajky je fajn chlebik, cerealny najlepsie, lebo enegria sa uvolnuje postupne. Plus nejaka zelenina by bola fajn k ranajkam. Ze paradajka. Na ranajky je fajn aj cottage cheese. Ja osobne na ranajky sladke - jogurt, acidko, banan, musli s mliekom alebo ovsena kasa s medom. Na obed si daj polievku, aj druhe - nemusis zjest cele. Na veceru je tiez dobre teple, ale to ja osobne nepraktizujem, ja len jedno teple denne jem. Tak som si zvykla, ze to teple mam okolo 4tej, 5tej.

LadyOpium

ja včera som mala ráno sójovú kocku desiata 50gramová čokoláda obed kuracie meso s ryžou olovrwant nektarinka večera éé čo som to mala? jáááj 5kúskov koláča jablkového mňamka to moja mami piekla

iwus93

raňajky: 2 toastové chleby so šunkou a syrom, káva 2 v 1
desiata: 1 veľké jablko a hrozno
obed: šošovicová polievka
olovrant: 1 tvarohová buchta (asi 100 g)
večera: 1 viedenský párok + suchár
40 min. orbitrek
2 večera: biely jogurt 0,5 % tuku

zajtra plánujem:
raňajky: horúca čokoláda (150 ml)
potom o 2 hodiny musli tyčinka alebo jablko
obed: kura s ryžou a šalátom
olovrant: asi bud musli alebo jablko alebo vôbec nič
večera: jogurt

čo vy na to?

iwus93

a tú buchtu som zjedla len z donútenia, priateľ ma donútil, ale zajtra už som si pripravila plno ovocia:
raňajky: banán+jablko
desiata:hrozno
obed:broskyňa+kiwi
olovrant:pomaranč
večera:jogurt
na večeru si dávam jogurty hlavne alebo tie sucháre

iwus93

Futuristka
ja chcem prejsť na vitariánstvo a tam sa uprednostnuje ovocie a zelenina, takže chcem jesť prevažne ovocie, a to je zdravý cukor nie ten rafinovaný

Futuristka

R: Cereálie s mliekom
Svačina: Bona Vita tyčinka(60kcal)
O: Cestoviny s tvarohom
Olovrant: jogurt nízkotučný (56kcal)
V: jablko a pol pohára acidka