Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

antiana

baby zasa som sa zamotala v anorexii, stále viac a viac ma to pohlcuje, dnes zase samé jablká a káva, ja chcem, ale nemôžem inak, niečo ma núti jesť stále menej a menej...chodím psychiatričke aj mávam individuálne terapie kde pracujem a makám, ale asi to nestačí...mám strach

nika039

Antiana strasne malo...mas znova nejaku detoxikaciu?

Ja: ran. Zeleninovy salat - uhorka,lad.salat,rajcina,redkovka
Des. Ovocny salat- jablko,banan,mango,hrozno
Obed-varene zemiaky s platkom masa
Desiata - jablcko
Vecera- spadlove pecivo so sunko a syrom

antiana

včera: 4 jablká, mlieko, káva
dnes: zatiaľ 2 jablká a káva s mliekom
dnes končím jablkovú detoxikáciu, od zajtra musím jesť aj niečo iné, lebo sú všetci doma. ale budú to také ľahšie jedlá ako vločky, zakysanka, jogurty, kuskus...

žužulík2875

Nununuununu, nanana, krásny dník za mnou
Raňajky domka: vločky s medom (plus brusnice, tekvica, vlašské oriešky...), mätový čaj
Obedík v reštike s kámoškou: zeleninový šalát (par, pap, ľad.šalát) s mozarrelou a olivami, následný prehrešok v podobe malého pivka (veľmi mi šlo na chuť)
Večera s kámoškou v kaviarni: Cheescake s brusnicami, pred tým espresso s kvapkou maressi

Málo vody som síce vypila, ale tak nevadí. A nebola ani desiata ani olovrant, ale nebolo kedy a čo :)
Pohybu bolo až až :)
Spokojnosť!!!!!!!!

nika039

rozlietany den, ale ako-tak som to zvladla:)

R:ovsene vlocky so semienkami a susenymi slivkami
D: jablko
O: rezen a zemiakovy salat,
+keks
O: trosku cestovin
V: zeleninovy salat so syrom

voda: 2,5 l vody, 1 kava s mliekom, 3 dcl mrkvovej stavy