Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

janika

r: grahamovy rozok,platok sunky,platok syra,paradajka,uhorka,inka
ol: jablko, 5 ks bebe rodinné cereálne
ob: vývar, kurca bez koze a trosku ryze
v: jogurt s ovsenými vlockami a hruskou

doremi

r: cerealie,jogurt,1/2pomaranca

d:slnec.semienka,H2O,1bebe keks,kava

o:kur.prsia na pomaranci, ryza, voda

ol:melon,trocha uhorky, voda

v:sojovy napoj, jablko

wanda13

kalinka:

napíš mi na mail wanduska13@gmail.com

tam sa môžeš pýtať čo len chceš rada ti odpíšem, mne vtedy nemal kto preto som dopadla tak ako som dopadla....:-(

kalinka

wanda 13:
mozem sa opytat, to sa ti takto podarilo pribrat v nemocnici alebo ako si sa liecila? a ako dlho ti to trvalo? mam este vela otazok, ale pre zaciatok asi tolko :)
jedla si specialne jedalnicky na priberanie a nejake doplnky (nutridrinky a pod.?)?

wanda13

martinaT

:-) áno mala som... A to si píš že som pribrala vážila som ledva 40 kg vyzerala som strašne namiesto hustých vlasov mi zostalo pár chumáčov na hlave a tak..
Ale dôležité je že teraz to je fajn.. je to skvelý pocit najesť sa a neuvažovať nad tým že som teraz zjedla neviem koľko kalorii..
Zo začiatku som z toho mala síce strašné depky a stale som začinala s nezmyselnym hladovanim a tyranim sa.. Lenže najhoršie je na tom aj to že človek netýra len seba ale aj ľudí okolo - ludí ktorí ma lúbia, moja rodina, priatelia, priateľ...teda som si povedala že takýto život nechcem.. a poviem ti odkedy som to prestala pozorovať ustálilo sa to na váhe 56 kg a nehýbe sa to.. Občas chodím behať alebo cvičiť teda možno aj vďaka tomu.. a pripájam včerajší jedálniček:

R: káva s mliekom, omeleta z 3 vajíčok a dva krajce chleba potreté maslom a pažítkou
D: 3 alebo 4 kúsky slivkového koláča, malý balíček slaných tyčiniek, nanuk magnum
O: kalerábová polievka, zapekané cestoviny s kuracím mäsom a olivami
Ol: dva tmavé rohlíky s maslom,šunkou,syrom,paprikou, keks Mila
potom piekla mamina lístkové šatôčky so slivkovým džemom tak som si dala asi 6 alebo aj viac ale boli maličké a k tomu 250 ml mlieka
V: tak to som už nevládala :-) ale dala som si len misku musli s mliekom

fialocka

tak aj ja dnes pridam svoj:

R: jeden a pol rozka vo vajicku, kava s mliekom
O: trojfarebne cestoviny s omackou(paradajky, cesnak, olivy), posypane syrom, kava s mliekom
V: salat (cestovina, paradajka, uhorka, paprika, biely jogurt)

...neskor mozno jablko alebo co...