Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

wanda13

no takze som sa rozhodla pridat aj ja svoj vcerajsi jedalnicek:
R: kava s mliekom,dva rohliky s maslom,syrom,sunkou a paprikou
D: mila, 2 nugatove buchty,2 broskyne
O: vyprazane plnene kuracie prsia, 2 kopceky ryze,kapusta potom som si samozrejme dala este dva skvarkove pagace a jednu cokoladovu tycinku
O: 2 krajce chleba s maslom a plesnivym syrom a balicek cipsov
V: maslove susienky, 2 parky s kecupom a 2 krajcami celozrnneho chleba a samozrejme este nejake to ovocie..

Hm.. je toho dost ale akosi ma to uz netrapi boli casy ked som za den nezjedla nic alebo max. jedno jablko a jogurt.. teraz mam 171 a vazim 56 kg.. mohla by som mozno aj menej ale po tom co som si prezila viem ze na svete su aj dôlezitejsie veci ako to ci zjem jeden alebo dva rohliky :-)

elisa_bone

janika, neboj sa z to je skor jedalnicek na chudnutie...

a este ked mas k tomu tazku pracu...kolko vazis a merias?a kolko mas rokov?lebo 40 rocna zena ma ine potreby sko 20...

janika

ja dnes: 5:00 kakao
6.00 chlieb s maslom, platok sunky, platok syra, paradajka, paprika, jablko
11:00: zapecene cestviny s brokolicou, nektarinka, platok suseneho ananasu
16:00 jablko, 1 ks polystyren
18: 30: jogurt s bananom a ribezlami a troskou ovsenych vlociek
mam tazku pracu, vsetko pri nej vypotim, ale bojim sa ze z tohto jedaalnicka priberiem...:-(

martinaT

elisa_bone
fiiiha,to stale si tolko toho zjedla?kolko vazis momentalne a merias,a kolko mas rokov?:-)
ja mam 32 rokov,ppp uz nemala ale mala som asi pred cca 2rokmi

r:hrianka so syrom a paradajkami
d:kava,jablko
o:karfiol kopcek ryze a zel.salat
ol:musli tycinka s 100ml acidkom
v:50g opekanych zemiakov

zuju

som z Presova, mam 34 rokov, bulimiu uz dlhy zivot, tie dni su raz fajn raz nie ale boj urcite nevzdavam, ide o to kam si postavis ciele, a co je pre teba prioritne.

kyblik_

ved som ti pisala ze ja nejedavam teple ani pecivo ale ze ak ty to zvladas a necitis sa po tom prejedena tak je vyhoda to nevynechavat a da sa aj z toho spravit jedalnicek...nikde som nenapisala ze ty jedz toto ale ja to nebudem lebo sa z toho pribera...kazdy si sam uci svoje telo reakciam
ok myslim ze uz to zachadza do negativne porovnavajucich a motivujucich krajnosti, takze tu ja koncim...len som chcela ze to tvoje "nic, nic, jablko, nic neodporucam a zbytocne sa tym viac nicis, to je vsetko"
davaj na seba pozor...papa

zuzula11

Dievcata, aj som prekonala bulimiu pred niekolkymi rokmi. A bolo to velmi zle ... Ale pomohol mi moj priatel - nekontroloval, co jem, ani som sa mu nestazovala, len sme sa dohodli, ze kedy to bude mozne, budeme jedavat spolu, chodit do splocnosti a zdravop sa stravovat. Pomohlo - postupne som si zvykla. A teraz, ked nahodu pride na mna zrava nalada pocas PMS, najradsej idem vom za priatelmi ...