Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

kaine zoe

baby, posledne dni som to prehnala, prezierala som sa slakostami este aj o 11.00 v noci a neslo mi to vyvratit. to sa nechvalim, skor som zdeptana. tak som si dala v nedelu vecer prehanadla. vcera v pondelok som cely den nic nejedla. veceru som musela kvoli rodine (hov.maso, salat, kusok kyslej kapusty a este aj kolac) ale som to vsetko vvvratila. dnes som nejedla vobec nic. vyprovokovali ma ku tomu rifle ktore ked som si obliekla v sobotu, skoro mi prislo zle. fuj, hnusne som pribrala. teraz som sa vazila po 2 dnoch hladu a prehanadlach a mam 61 kg (180 cm) ale je mi zle aj tak lebo viem ze je to voda a prazdne creva. som hladna ale bojim sa jest, lebo uz nechcem vracat. neviem uz jest normalne tak radsej nejem. JASNE ZE BY SOM CHCELA JEST, CHCEM ALE KED RAZ ZACNEM JEST TAK SA PREZIERAM. A NEPRIBERAM Z JEDDENIA ALE Z TOHO PREZIERANIA. PROSIM, AKO DALEJ.

chuchuchu

ahoj ssia
pokračujem stále aj doma aj v nemocke som ležala mesiac,bola som na operácii dvanástnika,tak mám teraz dietu:)
ale mám čosi so srdcom,beriem take lieky:(

karin11

Ja som dnes zjedla:
Ráno: Chlieb s maslom a pažitkou + mlieko
Obed: čokolada - cela milka jahodova
Večera: ďalšia čokolada cela orieškova

Ja som čokoholik ja za to nemôžem a aj ma to zasýti a medzitým nejaký pohar vody :)))

Lienkoo

Ahoj, nedavno mi psych. povedala, ze mam atypicku anorexiu. Ako si s tym mam poradit? Mala by som papat kazde tri hodiny, niekedy to ide, vacsinou nie. Stale ma chytaju zachvaty zravosti, potom dlho nic nejem..Ako sa mam donutit jest NORMALNE bez toho aby som sa bala ze velmi priberiem? Co mam vlastne jest? Fakt som z toho zufala, poradte mi niekto..Chcem s tym nieco robit, vazne..len ako na to?

baaabo

fuuu...normalne sa hanbim za to co som za poslednych pät dni pojedla, tak to radsej ani nenapisem..musim sa zacat krotit...
dnes:
08:00 prazenica + krajec chleba s light syrom
11:30 kusok vyprazaneho kapra
14:00 zeleninova polievka
a teraz si pojdem nastruhat par jablcok so skoricou

kaine zoe

vcera:
12.00 cerelie s mliekom
3.00 sendvic
17.00 susene ovocie (mandle, brusnice, cucoriendky), banan
19.00 chicken chilli con carne (kur.prsia, fazula, paradajkovy pretlak), 1 platok celozrnneho chleba
21.30 4 male cookies, 2 dcl mlieka

kaine zoe

8.45 cerealie s mliekom 2dcl
12.00 sendvic (celozrnny chlieb, sunka, syr, salat, paradajka)
13.00 kava s nizkot.miekom a sugarfree syrup, 1 brusnicova cookie
16.30 polovica chicken wrap, 2 jahody, kusok ananasu, lyzicka slahacky
20.00 vecera = burritos - tortila,hov.maso, vela zeleniny, syr