Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

baaabo

zdravim kocky...potrebovala by som schudnut aspon 5 kil a prestala som po piatich mesiacoch fajcit tak mam strach, ze zacnem poriadne priberat a to by bol problem, pretoze patrim k tym baculatejsim...tak som sa rozhodla, ze sem budem pisat kazdy den co som zjedla..aby som si to mohla kontrolovat..

Dnes
8.00 jeden krajec chleba so salamou, syrom a salatom
12.00 vajickove halusky s tavenym syrom
15.00 asi stvrt malej zemle s maslom a syrom len tak pre chut
17.00 cokoladovy jogurt

4 kavy a vela mineralky...a tak za hodinku si pojdem zacvicit

kaine zoe

ranajky: cheerios s mliekom (mala miska)
desiata: jabkova detska vyziva bez cukru
obed: cina, smotanovy dezert
po obede mi preskocilo: zjedla som
1 celu pizzu Pizza Hut (pepperoni)
2 ligh mliecne ryze
6 cookies
hrozno

vracala som potom a mam aj brutal hnacku lebo beriem antibiotika a davam si ich dost nepravidelne a asi sa mi z toho zblaznili creva. ach kedy to skonci ??????

kaine zoe

akosi ste vsetci zaspali, ja som to vcera zvladla !!! mala som taku chut sa prejest a vracat a vydrzala som to !!!

ranajky: cerealie s mliekom
desiata: banan, kava
obed: 1 toast
olovrant: light jogurt
vecera: zeleny salat, tortila s hov.masom, ryza, cokoladovy kolacik
2.vecera s manzelikom doma uz sme boli zas hladni: zmrzlina, 1 mini puding

kaine zoe

ja sa hanbim !!!!!!!!

rano - nic
obed - kusok cierneho chleba s maslom, salat (ladovy salat, paradajky, mrkva, uhorky, brusnice, mandle, sunka kuracia aj morcacia, syr a kopa blue cheese dressing)

citila som sa vinna lebo vsetci zjedli polovicu a ja som zjedla vsetko tak som to dorazila
- banan
-mliecna ryza
-mandarinky v konzerve
- 500g zmrzliny
- 8 cookies (a 130 kcal)
- 1 twix
-cola
- dalsie kesky
- cokoladove mlieko

a napokon vracanie, ale neslo to, spolu som zjedla asi 4000 kcal , je mi strasne, pochybujem ze som vyvracala aspon polovicu,., keby som bola normalna tak zvladnem ten salat a teraz som uz zasa hladna. ja so taka chudera

kaine zoe

ahojte kocky. prosim poradte mi. urcite ma poznate, PPP trpim 9 rokov. presla som stadiami anorexie az do bulimie. poseldne roky som bude nejedla nic a rapidne chudla alebo som sa prezierala a priberala. tento cyklus som vzdy skoncila 3 nasobnou davkou prehanadiel a dalsim tyzdnom 100 kcal denne... veci sa zmenili, som v zahranici a pribrala som uz 4 kg (za 3 mesiace). som zhrozena, vobec sa nehybem a jedlo mi vsak chuti. mam 180 cm a momentalne 63 kg. najmenej som mala 56, najviac 70. strasne sa bojim ze to priberanie neskonci. ze ked som zacala, tak to nebude mat konca, prosim poradte mi. zasa mam chut sa vrhnut do starycj kolaji. aj teraz obcas vraciam ale na rozdiel od minulosti, pokracujem jest dalej. kedy prestanem priberat ??? nechcem byt tucna, ani "normalna" ako mi vraveli ked som mala 68... bojim sa, je to divny pocit zaspavat najedena, desi ma to. pocit hladu ma vedel upokojit ale teraz som vydesena. a este nieco - chcem sa vyliecit z PPP, preto sa este snazim jest a zit... dakujem

poliewoocka

R:ovsene vlocky s pokrajanymi jablkami, vanilkovy jogurt+skorica+vlasske orechy
D:jablko, kocka cokolady
neskor surova kapusta
O:halusky s kapustou, ale bolo tam veeela kapusty a malo halusiek:))
Ol:2 jablka, cerveny grep, kocka cokolady
V:este uvidim, idem von

lady5

ranajky: 2 nizkotucne jogurty,tri sojove rozky so syrom a zeleninou, 3 jablka,3 dcl mineralka
obed: jablko, pomaranc, kiwi,kysla kapusta
ol:kysla kapusta, pomaranc,3 jablka, 2 kiwi, 3 zelene caje
vecera: nic

poliewoocka

Pridavam:
R:ovsene vlocky s pokrajanymi jablkami, malinovy jogurt+skorica+susene hrozienka
D:tretina cerveneho grepu
O:slepaci vyvar
zapekane zemiaky so syrom, salat z cinskej kapusty
cvicila som:)
potom som si dala acidko
a do vecera som zjedla asi 3 jablka a 2 kocky karamelovej milky...