Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

dot

R: 2 chlebiky s maslom, tuniakom v oleji, olivami + paradajka
D: tycinka Banan, mandarinka
O: cestoviny so syrom, kecupom, zeleninou
Ol: jablko
V: musli s mliekom
V2: kakao a croissant

somtuzasa

dnes:

1. veľká šálka ovseného nápoje s grankom

2. jablko

3. špaldové chlebíčky, jablko

4. 1 sáčok varenej ryže, uhorka, olivový olej, konzerva kukurice, sladkokyslý zaváraný karfiol

5. pražené tekvicové jadierka

6. dám ešte jednu gigantickú kávu - musím sa učiť

somtuzasa

kaine zoe!

- ja mam bulímiu, od leta sa mi to podarilo trošku zredukovať, čo sa týka frekvencie vracania a žracích záchvatov, lenže bohužiaľ, ešte stále sa k tomu niekedy utiekam, keď je nejaký psychický tlak a podobne. Tie moje posledné jedálničky sú trošku diétnejšie, a to skrz toho, že som od leta veľmi pribrala, mala som max. 51 kíl keď som pravidelne vraciavala a teraz mám o 8-9 kíl viacej, čo je pre mňa úplne strašné. Aby som nemusela meniť celý šatník, tak sa teraz pokúšam zhodiť aspoň na tých 53 kíl do tej jari-leta. Presťahovala som sa, bývam sama vo vlastnom a tu si radšej jedlo ani do zásoby nekupujem, mám tu stále len nejakú zeleninu a jablká, žiadne sladkosti atď. a tak mi to vcelku ide. Na váhe sa to ešte neodráža, ale dúfam že sa to postupne naštartuje. Takže tie moje jedálničky neber moc vážne - keď schudnej, určite sa dám na normálne chlebíky so šunkovou salámou a zeleninou a podobne.

Inak - môj byt mi je svätý - patrí len mne a urobila som si z neho také posvätné miesto, kde sa grcať nebude - preto sa tak držím, keď som doma. Keď sa vrátim späť do Rakúska, tam je to horšie, chladnička praská vo švíkoch a musím sa poriadne ovládať - nie vždy sa to podarí, ale snažím sa.

fialocka

Ahojte, vcera:
R: chlebik so sunkou, maslom, paprikou a cherry paradajkami
D: kava s mliekom
O: zapekane cestoviny s brokolicou, syrom a trochou smotany
Ol: toast s domacim syrom
V: zeleninovy salat s trochou olivoveho oleja
+ vela cistej vody, zeleny caj

dot

R: 2 chleby + maslo + med
D: rajcina, jablko, musli tycinka
O: cestoviny so syrom, kecupom, zeleninou
Ol: mandarinka
V: musli s mliekom

dot

R: 2ks chleba + maslo + pol rajciny + zeleninova zmes
D: jablko
O: kuracie prsia so sampionmi + ryza + zelenina
V: kus krtkovej torty, 1 kus babovky :)
Papaaaaaaame :))

AmieS92

r: kava + mlieko
d: caj + mlieko
o: caj + mlieko
d:dva dietne toasty + 400ml dietnej polievky

zatial vsetko...snazim sa pit aspon strasne vela mlieka, dalej uz nevladzem, ale este si asi dam dve jablka

allla

vcera:

ranajky:spala som doobedu
obed:knedle 2,a maso kuracie
vecera:1stpcek cokolady

dnes:

ranajky:puding so slahackou cokolad.
desiata:pol rozka so sunkovou penou
obed:kuracie maso trosku zemiaky
vecera:kapusta

kaine zoe

Ahoj,vies ja este stale mam ppp nepisem tu stale jedalnicky no niekedy zjem ranajky ,desiatu,obed a potom nic..ked tak nejake to mlieko aby sa metaolizmus nedokaslal...
Ale je to uz take zriedkave..uvedomila som si,a pomohli mi clanky byvalich anorektciek,teda oni v svojom pribehu vysvetlia,ze ppp bola a je zbytocna,cloeka prestane bavit to stavovanie,cim si len metabolizsmus horsi...inak,drz sa vojho jedalnika mas ich super...a vsimam si ze dnesna moda neje o tom ,ze dievcatu trcia kosti v partiach svojho tela,ale dnes su uz lnsie dievcata krajsie,ale problemom je ze niekedy sa od toho ,,porekadla,,odradzam,vlastne som este stale v ppp...dostavam aj nazory a hlasky ci nemam anorexiu,preco som chuda ,ale nikdy som sa pocas ppp neobmedzovala,teda metabolizmus mam stale dobry..chvalabohu..ty mas ppp stale?mozete mi tykat,ja mam 14rokov:D