ROSY lips-pripravok na zvacsenie pier

cica

chcem sa opytat co by mi pomohlo na zvacsenie pier lebo hornu mam uzku nejaky ruz alebo nieco take?rosy lips naozaj pomoze lebo uz ked clovek do toho tolko investuje tak chcem aby to aj fungovalo.dakujem

lenca

dnes som si kupila od maybelline - volume XL - stipkalo to tak prijemne, pery sa trosinku malinko zvacsili, ale citala som si zlozenie, ktore bolo prelepene kodom, takze az po kupe som si vsimla, ze obsahuje hlinik...inak by som nekupila

maja.......

ja by som sa vas chcela opytat, ze ta Z VAS ktora vie od avonu ktory produkt zwacsuje pery okrem toho rosy z awonu nech mi prosim was sa ozwe na moj imail milacik0102@azet.sk a napise ako sa vola dakujem

sasenka

Ja som pouzivala rosy lips a bolo vidiet rozdiel ale teraz uz su aj lacnejsie pripravky,napriklad v avone,odporucam vyskusat,ide vlastne o tu kyselinu hylaurova ktora ti nabrni pery a tym padom su plnsie ja mam normalne pery no s tym pripravkom sa zvacsia je to pravda:)

zuzanab.

Chcela som si tiež takto pomôcť zväačšiť pery.Môj názor je že za to ozaj pýtajú privysokú cenu.NApadlo ma,čo ak si počas dňe viac krát olíznem pery natreté leskom...to sa mi akože zväčši aj jazyk alebo žalúdok?:)Srandujem.Kto na to má,toho netrápi že minul na niećo bezúčelové.bye

agina

Vsetky" zazracne" masticky ci tabletky na prsia a pery vam vas objem nezvacsia.Vsetko je to len klamliva reklama a vytahovanie penazi z vreciek dovercivych ludi.
Lesk na pery sam o sebe pery opticky zvacsi, ale zazraky nikdy necakajte!

sussie

Mne sa zdala cena za výrobok, ktorý sa nedá ani oskúšať vysoká.Manžel mi ho však kúpil na vianoce a nejaké veľké zmeny som nezaznamenala.Po nanesení v perách brní akoby tŕpli a tým aj navrú.Keďže od pŕirody mám pery nie malé,tak to ani príliš nevyniklo.Skôr by tento zázrak pomohol ženám z úzkou perou.

mimuška

Mne tento lesk pomohol...moje pery boli akurat,len vrchná bola vždy užšia..teraz sú ako od pl.chirurga,len prirodzenejšie:))Ja som s týmto produktom spokojná..vrelo odporúčam.