mimomaternicove tehotenstvo

Príspevok v téme: mimomaternicove tehotenstvo
angi

Ahojte.zacnem asi takto:pred dvomi rokmi som potratila.tento rok sme 2krat absolvovali umele oplodnenie,pri ktorych som mala kratky cas pozitvne testy.tak som sa rozhodla na vsetko zabudnut asustredit sa na ine myslienky,ked v tom zrazu ziadny mesiac.nevenovala som tomu pozornost,bola som si ista,ze je to porucha.po 3 tyzdnoch meskania ma manzel donutil urobit si test.nebola som nejak prekvapena,ked bol pozitvny(zvyk).tak sme sli k doktorovi a tusila som,ze na sone nic neuvidi.uz som mala byt v 8tyzdni,alebo som ostala neskorsie tehotna.hned na druhy den som zacala komicky krvacat.to mal byt moj druhy menzes.betaHCG bola 2200.kazdy druhy den odber krvi a sono!stale nic.pri tretom odbere krvi bola hladina HCG 1100.doktor povedal,ze som potratila.bola som z toho uz na nervy.preistotu mi znova robili odber.poobede som mala volat,ci treba robit kiretaz a kvoli vysledkom.HCG-1700.parada...co cul!na sone stale nic nevideli a HCG stupalo.jedina diagnoza ostavala:mimomat.aj ked som stale dula,ze je v maternici.okamzite ma operovali...7tyzden.vajickovod mi ostal,ale je nefunkcny.vie mi niekto poradit,ked mi teraz 5.9.robili laparoskopiu a kiretaz,ci mozem mat aj tento mesiac plodne dni.najhorsie na tom je,ze sa to moze zopakovat a preto si musim davat pozor na lavu stranu.co ked neviem kedy a ktora...dik

elife

tie bolesti som take nikdy nemala, picha ma v celom podbrusku a v pupku. a hrozne to vystreluje do krizov a chrbta. Nepomohla mi ani ta injekcia z pohotovosti, skusala som teply kupel aj obkklady a nic uz to trva pat dni

...

podľa mňa je to skôr ovulácia.Keby že ti mešká, a mala by si také bolesti,skôr by to mohlo byť mimomaternicové.

elife

ahojte, ja mam bolesti v podbrusku od soboty,ale myslela som si,ze je to ovulacia,lebo vtedy ma to boli bud prava alebo lava strana. NO bolesti nepresli,len sa trochu zmiernili, vyraza mi to do krizov a chrbta. BOla som na pohotovosti, tam mi brali krv,ale nevidela som vo vysledkoch,ze by mi robili aj na HCG,co ma prekvapilo a robili obyc.sono. Vsetko som mala v poriadku,pichli mi algifen a poslali ma domov.MOja gynekolog. ordinuje az na bud. tyzden.To pichanie mam aj v pupku, mohlo by to byt mimomaternicove?