mimomaternicove tehotenstvo

Príspevok v téme: mimomaternicove tehotenstvo
angi

Ahojte.zacnem asi takto:pred dvomi rokmi som potratila.tento rok sme 2krat absolvovali umele oplodnenie,pri ktorych som mala kratky cas pozitvne testy.tak som sa rozhodla na vsetko zabudnut asustredit sa na ine myslienky,ked v tom zrazu ziadny mesiac.nevenovala som tomu pozornost,bola som si ista,ze je to porucha.po 3 tyzdnoch meskania ma manzel donutil urobit si test.nebola som nejak prekvapena,ked bol pozitvny(zvyk).tak sme sli k doktorovi a tusila som,ze na sone nic neuvidi.uz som mala byt v 8tyzdni,alebo som ostala neskorsie tehotna.hned na druhy den som zacala komicky krvacat.to mal byt moj druhy menzes.betaHCG bola 2200.kazdy druhy den odber krvi a sono!stale nic.pri tretom odbere krvi bola hladina HCG 1100.doktor povedal,ze som potratila.bola som z toho uz na nervy.preistotu mi znova robili odber.poobede som mala volat,ci treba robit kiretaz a kvoli vysledkom.HCG-1700.parada...co cul!na sone stale nic nevideli a HCG stupalo.jedina diagnoza ostavala:mimomat.aj ked som stale dula,ze je v maternici.okamzite ma operovali...7tyzden.vajickovod mi ostal,ale je nefunkcny.vie mi niekto poradit,ked mi teraz 5.9.robili laparoskopiu a kiretaz,ci mozem mat aj tento mesiac plodne dni.najhorsie na tom je,ze sa to moze zopakovat a preto si musim davat pozor na lavu stranu.co ked neviem kedy a ktora...dik

sunnysweetie

sykora..jasne,ze sa plod nevyvinie..ved vajickovod je uzky a praskne potom..lebo plod sa tam uz nezmesti..ja uz to mam nastudovane..
ale upokojili ste ma..aspon troska..
ten test bol negat.,to teda znamena,ze nie som tehotna :))) ani MMT :)))

sykora

cokoladka, pri mmt sa nikdy nemoze plod normalne vyvinut, naozaj je zena v ohrozeni zivota.
ale sunnysweetie urcite nie je tehotna. urcite.

sunnysweetie

boli ma v podbrusku, pri pravom vajecniku,teraz aj ladviny-krizova cast..meskali mi tyzden kramy..ale uz mam aj po nich..ked som bola u obvodneho,tak povedal,ze to moze byt aj MMT,lebo to sa velmi tazko zistuje..
gynekolog na pohotovosti spravil sono, ale to MMT aj tak neukaze a test z mocu,ale bol negativny..
ja neviem..mam bolesti v bruchu..tak hladam diagnozu..

cokoladka

ale chapem ta moja, studujem na zdravotnickej a neviem ci som ti spravne poradila ale viem aky su ty lekari, mrmlu si pod nosom a ty sa mas vysomarit ze co ti je, dobre sa mi stebou keca, niesi prihlasena na pokeci, Icq alebo na Msn? mohli by sme si pisat aj zmena tohto prostredia by ti prospela, hm