jeden problemik

mirkaaa

ako?? to je zlate,ze to chces povedat vsetkym,ale myslela som skor vies hoc budete s partiou tak ju vezmi niekde nabok a tam jej to povedz alebo ako uznas za vhodne...

ako??

no to neviem ze ci niekde budeme uplne sami my sa skorej stretavame na takych verejnych miestach a podobne ale nemali by mi robit problem nejaky ludia ja mam chut vykricat celemu svetu ze ju lubim

mirkaaa

ako?? no to by bolo pre dievca najkrajsie keby si jej povedal co pre teba znamena presne tak ako si napisal,niekde kde budete sami aby si jej mohol povedat vsetko co ti tvoje srdiecko hovori...drzim palceky

aho??

a myslite ze by to bolo romanticke keby som ju chytil za ruku pozeral sa jej do oci a vtedy povedal ze co pre mna znamena a ze ju lubim?

Soraja

slova ako lubim ta je vhodne povedat hocikedy. clovek ktory to nepocuje casto pochopi o com vravim. na to nemusi byt vhodna chvila, su to slova, ktore su vhodne v kazdej chvili

SHAKTI

v podstate ano...ale musi to byt zo srdca..myslim,ze najkrajsie to bolo v mojom zivote..ked som sa na niecom smiala..ten clovek sa na mna s usmevom pozeral a z nicoho nic uplne od veci to povedal..ale bolo citit ze je to zo srdca,proste v takej chvili,ked si to uvedomis,ze tuto zenu milujes!

SHAKTI

najlepsie je to prave vtedy...ked to povies vtedy ked to naozaj citis,prave vo chvili ked to najmenej caka..proste neplanovane,rovno zo srdca..