Žaluď červene vyražky (pluzgieriky)

Príspevok v téme: Žaluď červene vyražky (pluzgieriky)
hmmmmmmcoto

Mám taký problem na žaludi sa mi objavili červene vyrážky (plugieriky) ktoré svŕbia, predkožka je z vnutornej strany trošku začervenalá. Myslím že vzhladom na moj vek a sexualitu to sifilis nieje. Isto vela mužov ktorý možno zanedbali hygienu, či už pri masturbacíí asi vie očom vravím. Ako to liečiť ? myslíte že framykoin a bórová voda to vyrieši alebo si mám ísť kúpiť BETADINE

"(Roztok Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných
zárodků (antimikrobiální účinek) a je vhodný k dezinfekci pokožky
a sliznic. Působí na bakterie, plísně, viry a prvoky. Přípravek je
prakticky netoxický. Roztok Betadine je antimikrobiálně účinný v rozznezí
pH 1,5-6. Kdy se lék používá?
Přípravek se používá k místní dezinfekci pokožky i sliznic včetně
dezinfekce otevřených poranění a předoperační dezinfekci. Přípravek je
také určen k léčení bakteriálních a plísňových onemocnění.
Přípravek mohou použít dospělí i děti od 6 měsíců věku."

Poiuuyyttrr

Ahojte mam len 1 5a na zaludy penisu sa objavily cervene bodky bol som u doktora a ten povedal ze je to neskodne ale vraj je to z sexualneho styku

Ehmmmm

Mám tiež taký istý problém stým že som začal z nechráneným pohlavným vstikom a vytvorili sami na penisea vnútornej strane červené vyrážky ktoré svrbia poradte mi neakú prevenciu prosím...
Este jedna vec či neako to neije prenosné na môju partnerku ... ???
A ak budete taký dobrý tak mi pošlite poštu na email - m4c1k1990@azet.sk

nela 2

skus CANDIBENE, pouziva to manzel ked ma takyto problem a za 2-3 dni je o.k. vtedy nieje dobre mat nechraneny styk a natiera to podla potreby 3-4 krat denne.

waa

zdravim . na zaludy sa my objavili male červené virazky alebo bodky, asi pred tyzdnom som mal nechranený pohlavný styk co mam robyt mam 15

aaano

mal som take cervene vyrazky, je to zo zanedbania hygieny, ja som to mal po pohlavnom styku, tak som zo strachu rovno isiel k doktorke, ta ma poslala ku koznemu, isiel som radsej na testy, predpisal mi na to nejaky specialny roztok na obklady (v lekarni to zarobili do litrovej flase) a v podstate po troch dnoch to odislo, testy negativne, takze to su len nejake bakterie z nedodrziavania hygieny..

aaaaaaaaaaaa

chcem sa opitat na zaludi a predkoske sa mi vihodili male virasky ktore svrbia a po 2 dnoch sa nanich vitvori taka mala biela akoby pokoska ktora sa supe. prosim neviete s coho to je mam 16r akurat som zacal pohlavne zit

DJko

ja mam tieto vyrasky ked moja draha berie dake lieky alebo ked sedi na dacom studenom a z toho nachladne tak ochorie a z vytoku