preco sa nemoze do mna poriadne dostat...???

Príspevok v téme: preco sa nemoze do mna poriadne dostat...???
lea22

ahojte mam jeden velky problem...spala som zatial zo 4 chlapmi a vzdy to bolo hrozne...nejde mi ani o mna ale o nich...myslela som ze uz je to za mnou,ze uz niesom panna ze uz to bude ok,ale pred tyzdnom som mala chlapa a nemohol sa do mna dostat poriadne...uplne mi je to trapne skusali sme tolko poloh a marne...bolo mi to maximalne blbe a nebola to ani jeden krat chyba muzov,lebo vsetci boli viac ako dost skuseny...som z toho nestastna uplne...ako bohuzial je taka blba doba,ze ked si chcete chlapa udrzat musi to byt hlavne sexom...teda aspom ak ide o moje naroky......nechcem aby ste ma teraz sudili a tak a oponovali mojim nazorom na zivot,chcem len radu ze ci to tak bude stale,alebo kolko mam este zazit trapasov aby som bola ako vy ostatne... dakujem

agina

Vagina je strasne prisposobivy organ, takze vo velkosti penisu, ani vaginy by som nepolemizovala.Je fakt, ze velky penis nesedi skoro ziadnej holke a radsej sa mu vyhne, ako by to mala robit s takym "pytonom". Skor si myslim, ze to bude u teba psychickeho povodu, ze sa nevies dostatocne bud uvolnit, alebo zvlhnut.

ffrt

hej baby. Aj ja som mala stým v minulosti problém, prešlo to. Prešlo to asi tak, že vy musíte byť uvolnené a vzrušené. Potom treba najskôr skúšať peting, masírovanie okolo pošvy, nech sa roztiahne. Jedine čo pomôže je sa poriadne uvolniť s poriadnom predohrou.

lea22

pokracovanie: ano nechcem sa zalubit nechcem byt viac sklamana ako som. Robit sa najivnou a potom sa dozvediet co sa deje za chrbtom mojim...Chcem sa len stretavat s jednym clovekom a to je vsetko...asom dovtedy kym nenajdem niekoho normalneho...ale momentalne to nieje mozne lebo kto by sa chcel stretavat s babou ktora ho nijak neuspokoji...

lea22

vies to je inak....a dost na dlho preto to nechcem rozoberat...myslis ze by som to ja nechcela tak?? ale nieje to mozne lebo 99%chalanov ma bude podvadzat ako kazdy moj priatel ako vsetky moje kamaratky....je to smutne ale kazdym dnom sa o tom presvedcujem...

juj

keby si si chlapa vedela udrzat aj niecim inym, nemuselo to byt hrozne uz so styrmi...ale mohla si to prekonavat s jednym

lianela

Hmm tak to poznam.. .neviem povedat bo som to este len dva x robila ci to bude lepsie...ale je to blbi pocit pred priatelom....rada si tiez vypocujem nazory vas ci to bude lepsie dik inak mam 18