Neviem to povedat,mam to NAPISAT ???

Príspevok v téme: Neviem to povedat,mam to NAPISAT ???
noonaa

ahojte,nebudem rozoberat,ake problemy mam,len neviem,ako s nimi von,s priatelom to uz dlhsie skripe,a je to dost vazne,nechape ma,a ked sa s nim snazim rozpravat,nikdy nepoviem vsetko,ako chcem,vsetko co chcem a hlavne sa vzdy rozplacem,lebo je toho uz vela....je dobry napad v pokoji si to napisat a dat mu to?cez net asi nie,ale obycajny list,aj ked sa bojim,ze by si ktomu prejavu pridal iny ton hlasu,akym by som to pisala...neviem,poradte,ale musim to zo seba dostat von

noonaa

vies,ale ak dnes zabudne na moje narodky,resp,sa neozve...tak asi inamoznost nebude,lebo budem nasrata a max vytocena a brutalne sklamana,neviem,ci sa na slova zmozem a to bude pre neho asi o to horsie,ked sa s nim nebudm an bavit,len mu napisem...ale tiez z tych listov nemam dobry pocit
a keby som mu to dala a pri men to cital ?

Soraja

ja ta chapem co tym chces povedat, my sme na tom uplne tak isto, ale bud k sebe uprimna. Zasluzi si to, aby si bola na neho dobra? Nezasluzi si to vobec. A budes stale cakat ked meska aj hodinu, mozno aj vaic a pride a budes sa tvarit, ze vsetko je ok? Viem ako sa citis, ja sa citim tak isto ako ty, ale toto sa da vydrzat len urcitu dobu. Ak to nezacnes riesit, tak sa to nezlepsi. Ked meska a ty mu ani nic epovies, tak potom si mysli asi, ze je to ok, ze meska. To mal ybt priklad. Ja som tiez rada ked toho mojho vidim. Tento tyzden prelozil stretnutie uz 3x. Prelozil, no zavolal ze nepride, lebo nema cas. Ten jeden den obetuj, a porozpravaj sa s nim. Vies ked bude oproti tebe a povies mu co ta trapi, tak bude musiet hned reagovat. ked mu napises list a bude si ho citat aj sam tak bude moct nad vsetkym porozmyslat a pripravit sa na to, co ti povie. A je urcite lepsie ked sa porozpravate spontanne. Ja listy neodsudzujem, aj mne to bolo niekedy lepsie, ale osobne, nemam s tym dobre skusenosti. A najhorsie skusenosti mam nieco vaznejsie rozoberat cez telefon, to je este horsie.

noonaa

nemame cas sa rozpravat,tak malo sme spolu :( a ked sme spolu,chcem byt s nim a dobra an neho.....boze,zamotana som....

Soraja

ahoj moja, no zase pisem do tvojej temy:-) mozno by som ti k tomu napisala necoa j do mailu,a le uznaj, vcera co som ti napisala, bol velmi dlhy a navyse aj tak som urcite nenapisala, co som vsetko napisat chcela. Viem o com vravis, aj som taka ista, chem povedat kopu veci a ked je pri mne placem a neviem povedat to co som chcela. Ale z osobnej skusenosti, radsej sa prekonaj a povedz mu to osobne do oci,list by nemusel urobit dobre, teda u mna to dobre neurobilo, lebo niektore veci inak vyzneju napisane a inak vyzneju ked mu to povies. Ja obcas napisem list akoze pre neho,a le nedam mu ho, dost sa mi ulavi a aj sa pripravim na to, co chcem povedat. Spomen si na vsetko co ti urobil a uvidis, ze to pojde. Treba sa porozpravat.