existuje taky? neverim

Príspevok v téme: existuje taky? neverim
Soraja

ahoj chlapi,som len zvedava, ci sa najde medzi vami aspon jeden jediny, ktory neklame a je verny a nie len po jednorocnom alebo dvojrocnom vztahu, ale po cely zivot. Uprimny a starostlivy a ktory nie je sebec? A samozrejme vie povedat lubim ta a aj nejaku tu lichotku. Som zvedava kolki sa ozvete, strasne ma to zaujima, lebo cim dalej tym viac sa presviedcam, ze taky asi ani neexistuje.

gomez

:)))) viete že mi všetko dlhšie trvá, no s tým jedným závitom na mozgu, aj to od radiónky to naozaj rýchlejšie nejde. Až teraz mi to došlo, shakti tak podľa teba ide o to že prečo? To je ale jedno či telesne alebo duševne. Kto chce psa biť, palicu si nájde.:))))

gomez

:))) mám toho veľmi veľa, čo by som sem dal, ale teraz nestíham. Myslím, že táto debata tak ľahko nezakape, tak sem dám potom niejaké výlevy. Tak zatiaľ česť práci:)
P.S.: v globále súhlasím:)

SHAKTI

frontman tym som chcela povedat ze system- nevera ako hladanie spravneho partnera moze fungovat iba v tom pripade ak je clovek slobodny a nema po boku toho spravneho partnera..lebo ak uz s niekym som,tak predpokladam,ze som s nim preto,lebo si myslim,ze on je ten spravny a nepotrebujem hladat nic ine,ak si myslim,ze on ten spravny nie som,tak sa s nim rozidem a hladam dalej...
ale tema nevera je na dlhu debatu,kazdy ju vnima inak a obavam sa ze by sa debata opat raz zvrhla,takze koncim tuto debatku z mojej strany.

Soraja

gomez hladat toho spravneho partnera nemusis podla mna cez neveru, ved ked niekoho mam a chcem byt s inym, tak sa s tym dotycnym rozidem a nebudem ho predsa podvadzat. To ked s niekym som, tak budem skusat raz toho, raz toho? a podla mna cez postel nezistis, ci e to ten pravy. Ved mozes si myslit, ze si nasiel toho praveho/tu pravu a po 10 rokoch zistis, ze to tak nie je.

Soraja

jahodova no podla mna je tazke zase zacat verit, ale urcite to nebude uz nikdy take ako predtym. On ma nepodviedol ani nic take, ale je jedno co urobil, aj tak evie ze o tom viem a ani s ato nedozve. Jedine keby sme sa rozchadzali, potom by som mu to povedala. Ale kaslem na to, nebudem to teraz riesit. Ale snad sa nam tie nase polovicky polepsia:-)

frontman

shakti, ak je to tak, preco tvrdis, ze:
"bohuzial su muzi,ktori toho spravneho partnera maju a neuvidia to ani keby ho tresol tlcikom na maso po hlave,nestaci im,chcu viac a viac,hladaju akusi dokonalost!!!"
ak by to bolo tak, ako tvrdis, nestazovala by si sa na muzov, kedze by to robili aj zeny :)
a ja dobre viem, ze zeny su omnoho nevernejsie, nez sa tvaria.

SHAKTI

no ale chlapci problem bude v tomto a teraz nemienim urazat muzske pohlavie..ano nevera z isteho hladiska moze byt vnimana ako hladanie spravneho partnera...ale bohuzial su muzi,ktori toho spravneho partnera maju a neuvidia to ani keby ho tresol tlcikom na maso po hlave,nestaci im,chcu viac a viac,hladaju akusi dokonalost!!!
muzi nie su viac neverni frontman,to je iba mytus,o zenskej nevere totizto malokto vie,kym chlap to povazuje za akesi svoje vyznamenanie a chvali sa s tym,zeny sa za neveru citia vinne a mlcia o nej.keby sa spravil realny priskum asi by sme boli vsetci dost prekvapeni! Muzi podvadzaju fyzicky zatial co u zien je nevera citova..

gomez

podľa toho, čo je nevera. Tak pokiaľ už si vydatá, d.f. si niečo sľúbila, tak by si to mala dodržať. To áno!:) Ale ruku na srdce, ako si si našla muža? Ako si vedela, že tento za to stojí?:)