kedy to zacne?

dada

Neviem ti mojko povedať, možno si myslím že treba aspoň mesiac vyskúšať a potom sa prejavia. Napríklad aj antikoncepcia, ktorá napomáha pleti, tak sa pleť hneď nezlepší, ale aspoň po mesiaci.
Ale zase nejaké návaly tepla, vysoký tlak, a nevoľnosť, to by sa možno prejavilo už aj pri prvom použití.

hmmmmm

Vies co,zo zacitaku to bolo super,no moje telo si asi nezvyklo na hormony a vypadavaju mi strasne vlasy,mam vytoky a rozne veci z toho tak preto som potrebovala este nieco menej nizkohormonalnejsie,ale inac yadine odporucam naozaj, taky pripad aky som ja sa moc nestava neboj:)
Inac a nahodou to s tymi velajsimi ucinkami ze po akej dlhej sdobe by sa mali prejavit ak nahodou budud nevies?

dada

A prečo si prechádzala z yadine. Nerobil ti dobre alobo čo?
ja som práve pred dvomi mesiacmi prešla na na yadine. Preto sa pýtam.

hmmmmm

dada..ja som pozerala a nete aj pribalovy letacik aj vsetko,,nikde to nieje,,,isla som z yadine na yasminelle a mala som 7 dnovu pauzu a terazsom na 8 den vzala tabletku,tak nevies??:)

dada

Študovať príbalový letáčik !!!
Ani si nenapísala akú HAk si brala predtým, akú berieš teraz.
ale mala by si byť chránená, iba žeby to fungovalo na inom princípe a mala si prestávku dlhšiu ako 7dní pre prechádzaní z jednej Hak na druhú

tinka*

Jasné, že si chránená. Ja som tiež tak prešla z Trinordiolu na Mercilon a bolo to v pohode. Ak sa by si mala nejaké vedľajšie účinky pri tejto novej hak tak myslím, že sa ti to v priebehu mesiaca ukáže, ale snáď žiadne nebudú.

hmmmmm

aHOJ tINKA....
no,ja som teraz len prvu tabletku vzala,no chcela by som vediet,ze kedy asi cca by som to mala tak ocakavat vies...
A este jedna vec,prosiim ta nevies nahodou ze ci uz som chranena,ked precchadzam normalne z jednej hak na druhu bez prerusenia,?:)

tinka*

ahoj no vedľajšie účinky môžu byť a nemusia ale ja som napríklad mala hned po mesiaci, značne som pribrala a tak som ich vysadila. Teraz mám iné a som vcelku spokojná, zatiaľ.