Zlyhanie HAK

Príspevok v téme: Zlyhanie HAK
maťka99

Ahojte baby zakladám túto tému, aby ste prispeli všetky, ktoré máte nejaké skúsenosti alebo ste počuli o tom, že zlyhala hormonálna antikoncepcia. Ale myslím tak, že všetko sa robilo správne, čiže správne užívanie, žiadne žalúdočné problémy ani kombinovanie s antibiotikami. Je nás dosť, ktoré dôverujeme tejto forme ochrany tak vopred ďakujem za príspevky.

kavenka

ale ja som počula že ten trinordiol sa už nevyrába tak mi doktor predpísal niečo iné. teraz berem triregol

maťka99

Ale nikaa ty si potom otehotnela už keď si prestala brať HAK a nie počas užívania že? Ja som tiež brala Trinordiol a keď som sa dočítala, že to je teraz už najhoršia antika na trhu, tak som rýchlo zmenila.

nikaa

ahojky no ja som bohužial jeden z tisíc pripadov kde ZLYHALA ja som brala antikoncepciu skoro dva mesiace až kým som sama neprestala lebo mi bývalo zle brala som trinordiol chapeš teraz mám 19 mam manžela krásne dieťatko maly maťko ma rok a dva mesiace som stastná ale kludne to mohlo byť o niekolko rokov neskor teraz berem yadine za 420 mesašne ale lacným antikoncepciam už neverím