hrčka

Príspevok v téme: hrčka
bublinkaaa

v oblastí bikín,asi 5 cm od klitorisu smerom nahor sa mi vytvoriela nejaká hrčka..neviem,čo to je,lebo keď sa toho dotknem,tak to bolí,ale normálne nie.keď chodím,tak to nie je vidno pretože tam mi už začína stehno,ale akonáhle si ľahnem,tak trošku vyčnieva.čo by to mohlo byť?myslíte,že by to mohol byť vred?alebo niečo iné?ja naozaj netuším..pomôžte mi prosím,čo by to mohlo byť..ďakujem

Sneeky

Dobrý deň mám neznámy utvar niečo ako hrčka v v bermudskom trojholníku má asi 1 cm na šírku a 3 cm na výšku potom si to už nenahmatám pretože je tam hruď je to na pravej strane chcem sa opýtať či to nemože byť niaky orgán som dosť chudý a tento útvar alebo hrčka ma nebolí a zdá sa mi že som ju mal aj pred 3 mesiacmi len som si ju nehmatal a hrčku alebo tento útvar nahmatám len vtedy ked STIAHNEM BRUCHO

peter147

ahojte pred par dnami som si nasiel malu hrcku na pravej strane mechura,ked si to stlacim tak to bolí.prosim vas nevie niekto co stym mam robit ci ma to prejde alebo mam ist doktorovi

lubbika

potrebujem pomoooc. uz asi mesiac sa mi tvoria v oboch podpazusiach hrcky, ktore su velmi bolestive. obcas az do takej miery, ze nemozem zdvihnut ruku. napriklad teraz mam v pravom podpazusi az tri. viem, ze by to mohlo suvisiet s pouzivanim antiperspirantu, ale ten uz nepouzivam asi tri tyzdne a ziadne zlepsenie. no a kedze som v zahranici, je to trocha komplikovanejsie s navstevou lekara. popri tom ma obcas rozboli svalstvo v celom tele a citim strasnu unavu. neviem, ci to spolu nejako suvisi, ale fakt mam hrozny strach. prosiim, poradte!!

nikik

Prepáčte ale nejde o hrčky v podpazuší ale pri genitáliach aj ja tam jednumam už je to skoro 5 deň možno aj viac nebolí to iba ak si juidem ohmatať či sa zväčšila alebo zmenčila niesom si istá ale možno m i to začína aj hnisať :( mohlo by isť aj o zrastený chĺpok ? Cosi som o tom pocula ze je to tiez bolestive a predsa len je to na miestachkdesa holim...Pomozte dakujem

maja0911

Ahojte, prosim o pomoc, uz asi stvrty den vzdy rano sa mi vytvory bolestiva hrcka na hrudniku 20 cm pod krkom, cez den sa mi vacsinou strati, ale od vcera ju mam uz stale... co to moze byt?

trnda

Ak sa tvoria hrcky v podpazusi, moze to mat viacero pricin. Velmi bolestive hrcky sa tvoria, ked sa upcha potna zlaza a zbieraju sa tam necistoty. Davala som si na to alpove obklady na noc a po par dnoch to preslo. Mame sa to spravilo tiez, poriadne jej to navrelo a museli jej to rozrezat, lebo sa jej uz tvoril hnis. Je to z antiperspirantov, ktore upchavaju potne zlazy....pouzivat ich treba, to je jasne, ale kazdy vecer si treba dokladne umyt podpazusie. Radsej ako trpiet tu bolest.
Ak je to vsak hrcka, ktora neboli, su to pravdepodobne uzliny a v tom pripade treba ist k lekarovi. Rovnako aj s tou hrckou v oblasti slabin. Znamej sa to spravilo, gynekolog jej povedal, ze to nic nie je, tak sla rovno na chirurgiu, odobrali vzorku a bola to rakovina lymf. uzlin.