sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

heureka

no suhlasim s tebou....len keby to bolo take lahke :) rozum tazko rozkaze srdcu aby uz nelubilo...
...hmmm vies co tak to nechaj tak..asi to bude to najlepsie...co s nim narobis? nech sa uvedomi sam a ak nie tak jeho smola...ako vravis my si najdeme lepsich :)

peťka 22

Ja uz momentalne ani sama neviem. Uz som si bez neho aj celkom zvykla. On to mozno vycitil a mozno nevie ako sa spravat. Teraz momentalne by som s nim chcela byt kamaratka, ale len taka, ze ked sa stretneme aby sme pokecali. Vonku by som s nim este nesla. Najhorsie je ze on sa zacina tvarit ako najvacsia obet toho vsetkeho.A co sa tyka teba. No je to riadny debil. Skoro podobny pripad ako ten moj, ibaze on ma namotaval dva roky. Kaslat na nich. Nezasluzia si nas!)

heureka

no ja neviem moja....a ak ti na nom zalezi stale tak nechces sa s nim porozpravat? lebo stale neviem ci s nim este kamaratka chces byt alebo nie...
a mne?no nepoznas ho predpokladam :) jeden co ma asi pol roka namotaval a asi pred dvomi tyzdnami mi povedal ze by so mnou chcel byt ale tyzden potom ked som s nim volala a pytala sa co robi mi s kludom povedal ze aj s frajerkou pozera telku...

vecernica

Ked ta tak ciatm petka22 myslim ze urcite ma vycitky, a zistil ze ta tvoja kamoska nie je asi nic moc.Kto vie kto vlastne cih rozchod chce ci ta tvoja kamoska ci on..oni ti uz pravdu nepovedia.Ale on uz nestoji za to a ani kamaratka.

peťka 22

Nie jasne, ze mi na nej nezalezi. Konecne som jej povedala svoje a som spokojnejsia. On podla mna ani nevie, ze ona sa s nim chce rozist. Moznoze ona to na mna len hra. Uz im nedoverujem, vobec. Ale preco sa on tak sprava ako sa sprava, to nechapem. Ked sa mi pozdravi, ani na na nepozrie. Zeby mal vycitky? No neviem. A kto zlomil srdce tebe?

heureka

fuuuha tak to nechapem ani ja...nenatarala mu nieco ze sa s tebou nebavi? aby si nemyslel ze sa s nim rozchadza kvoli tebe alebo take nieco...a ty sa s nou chces bavit este? som si myslela ze na nej ti nezalezi ze len na nom....
...a co ja? ja nic...len zlomene srdiecko zase raz...

peťka 22

Ahoj heureka. No ta moja "kamoska" mi pisala cez vikend sms, ze ako sa mam a ci by sme niekedy nemohli zajst na nejaku spolocnu akciu. Odpisala som jej, ze uz mam nieco ine, ale co cert nećhcel znova sme sa stretli. Bola tam aj s nim. Prisadla si a znova hustila ako je jej vsetko luto a bla bla. On uz so mnou nekomunikuje vobec. Ja uz nic nechapem. Tvari sa ako obet. Na druhy den mi znova pisala sms, ze clovek by mal dostat druhu sancu, ze ju to velmi mrzi, ze jej na mne zalazi atd. A este mi povedala, ze ich rozchod je otazkou tyzdna, dvoch, naco som odpovedala, ze ma to nezaujima. Ktovie ci ten moj byvaly o tych sms vie:( ja nechapem o co tu ide. Uz nicomu nechapem.....A ty ako?

heureka

cakanka- nemyslela som nato v tej chvily...
..no ale co vase problemy tykajuce sa srdiecka? vsetko v poriadku? to len mna zas trapia?

cakanka

ved to rezanie boli, baby. ja by som to kvoli tej bolesti nerobila. ako to dokazete vy? nebojite sa, ze to bude boliet? alebo ste sa nebali, ked ste to isli urobit prvykrat?