sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

identity

az na to, ze okrem seba by tam byt nemuselo lebo to potom blbo vyznie. ja viem ako to myslim a myslim to dobre. mas na to iny nazor ako ja. to je cele. preco sa ma snazis presvedcit o niecom inom? ved to je moj nazor. kto ma pravo sudit, ze ten ci henten nazor je spravny?

SHAKTI

to co si opisal ty identity,je podla mna byt pripraveny milovat niekoho ineho okrem seba,to beriem,ale nie je to byt pripraveny na lasku :-)
tak nepremyslaj,nech neboli :-)

identity

byt pripraveny na lasku = vediet prijimat aj davat, schopnost obetovat sa, atd. laska pride, ked chce ona, ale to neznamena, ze som na nu pripraveny.
a teraz by ma to rozmyslanie naozaj bolelo, tak radsej nebudem riskovat. ale za tym co som napisal si stojim. asi obaja hovorime o niecom inom.

SHAKTI

zamysli sa...a pochopis,aj ked to moze trosku boliet :-) proste laska pride nie vtedy ked ty chces,ale ked chce ona ,zastihne ta uplne nepripraveneho..co je to byt pripraveny na lasku??

identity

nie. to je hlupost. preco by niekto nemohol byt pripraveny na lasku? napriklad ja sa tak teraz necitim. nemyslim si, ze som pripraveny. proste sa snazim teraz rozmyslat nad inymi vecami. to len vcera som mal taky blby den. aj ked neviem ako si to myslela teraz ty, ale tak ako to myslim ja je to spravne. teda aspon pre mna urcite je. ale nemam teraz moc casu sa tu rozpisovat a vysvetlovat to.

identity

stanic: neviem ci je to dobra rada. to ma len tak napadlo, ze by to mohlo fungovat. lebo naco stale cakat a cakat, ze kedy to pride a ked to pride, tak rozmyslat, ze ci ano ci nie, ci to teraz vide, atd. najlepsie je na to asi nemysliet. aj ked to nie je jednoduche.

identity

laska si pride kedy chce, to je pravda. ale preco by nas mala zastihnut nepripravenych? nepripravenych na co? v akom zmysle?

SHAKTI

identity ale zabudas na taku malickost,ze laska si pride ked to chce ona sama...a vzdy ale uplne vzdy nas zastihne nepripravenych a to je na tom to najkrajsie,nikdy nevies kedy pride..