sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

kara

ja si myslim,ze vsetko musi preboliet.ak ti ublizil,tak tomu nechaj cas,raz ta to prejde a mozno sa s nim dokazes aj porozpravat na zlatej strednej ceste.Naco sa budes usmievat teraz.ked ti ublizil a pretvarovat sa.Ak sa ta na to opyta,ze preco si taka,myslim,ze pochopi,ak mu uprimne sama povies,ze preco a je to este cerstve,hm?

peťka 22

No ja viem ze by to takto bolo najrozumnejsie. Mas pravdu, to by urcite zabralo. Ja sa len bojim ze neprekonam tu svoju hlupu hrdost a nespravim to. Mozno sa trochu bojim aj jeho reakcie...

peťka22

Ja neviem, to mam ist za nim prva ja? A co mu akoze mam povedat? Ze sa nic nestalo, ze je to vlastne takto lepsie,...? je mi strasne cudne, ze si neviem najst cestu k cloveku s ktorym som bola 2 roky dennodenne. Ale dakujem za rady, budem nad tym premyslat.

peťka22

No ja som mu uz davno odpustila, nesudim ho. Ja tiez robim v zivote chyby, ja sa vsak neviem pri nasich stretnutiach zbavit toho divneho pocitu. Ja ho ani neviem opisat. Je to take sklamanie, smutok,...