Odmieta sex - Poradte najmä muži

25

vikta,dobre si sa podpisla.to je zabavne.
skus si precitat moj prispevok.ked budes robit zo seba korist rob to tak ze svojho dravca nevidis.teda,nevsimaj si ho.on sam dojde.
jedine co chlapi budu do krvy zatlkat je nevera.od neho sa to nikdy nedozvies.

25

tvoj problem je cisto psychicky.samozrejme ak ta nepodvadza s inou.aj to moze byt dostatocny dovod na ohrdnutie sexu stebou.
ak je to o psychyke,urob stym daco.len sa mu nenatiskaj.chlap je lovec.vsetko si musi vybojovat.ak sa mu to ale naskytne samo,nebude to logicky povazovat za nieco vzacne a automaticky tym bude pohrdat.
spravaj sa ako korist.musis zaujat co najviac.musis vyzerat zaujmavejsie ako do teraz,zmen farbu vlasov mozno parfem.proste nieco cim svojho dravca prilakas.potom treba navadzat aby dostal neodolatelnu chut na teba.ako?jednoducho pouzi svoj zensky sarm.som si isty ze sa do teba s poriadnou chutou zahryzne.

Ojojoj

Čo to máte vedľa seba za nemehla.Problém je ženu dostať k milovaniu a nie aby ona čakala na muža.V ktorej dobe sme ? - v praveku? Keď nemá rád ani netúži !!

vikta

Ahojte baby.Ja mam tiez taky problem ako vi.A neviem tiez co robit.Moj manzel ma tiez odmieta a tiez som ho podozrievala ze ma nejaku. Lenze on mi tvrdil ze nema.Uz sa mu dost dlho pcham do rity (sprepacenim)ele som povedala dost.Ja ho mam rada.Uz som rozmislala ze prestanem brat antikoncepciu lebo je to zbytocne.Porate mi co mam robyt.Uz som stoho velmi vicerpana.A prestala som mu dvoverovat.(a velmi mi to chyba uz by som sa chcela poriadne aj pomilovat)Dakujem Jana.

smutnaVelmi

jaj placem kazdy den a rozmyslam preco je to tak.. citam vase prispevky to iste zazivam aj ja.... odmietanie.. nemam uz ani silu sa pytat preco. Odpoved nemam chut ani s inymi nema chut.. uz neviem dalej to riesit Milujem ho !!! inu nema na 100 percent.. nechapem uz neriesim .. hladam chlapa na sex. ,,... hoc rok cakania prehovarania plakania... nepomahalo a ked ano prekonal sa na jeden 5 minutovy vykon.. ktory som aj zakoncila poznamkou ze o 3 mesiace znovu cakam to iste... to sa neda ja si uz sama neviem rady