AKO DALEJ? :-((

Príspevok v téme: AKO DALEJ? :-((
smutná

cez net som spoznala velmi dobreho a laskaveho muza, pisali sme si spolu cez 4mes. hoci sa ani osobne nepozname, povedal, ze ma lubi, pytala som sa ho, ze ako to moze takto vediet a on, ze i pisanie o cloveku vela napovie. Najprv som tomu nechcela uverit,ze si mnou krati cas, ale casom som zistila, ze to mysli vazne a ako to uz chodi zalubila som sa i ja do neho...ked mal nocnu, tak sme spolu pisali i 9 hod...az do vcera...kedze nie sme z jedneho mesta, tak som sa ho chcela spytat, ze ako to so mnou mysli do buducna a tak, ale on si to zle vysvetlil a uplne inac pochopil (priznavam aj som to trosku zle napisala...):-((( vravi, ze som ho sklamala, ze on ma lubi a ja takto, snazila som sa mu to vysvetlit, ale nejako to neslo, poradte mi co mam robit, celu noc som preplakala, den tiez nebol iny...velmi mi na nom zalezi, poradte prosim co mam robit... :-(((

Alternativa

Moj nazor : nic nepodnikaj a hlavne sa netrap a vyspi - rano vzdy byva mudrejsie vecera :o). A napr. zajtra si sadni k PC, nic neries, nevracaj sa k tomu neprijemnemu "rozhovoru", nic nevysvetluj, nepytaj Ty vysvetlenie. Bol to len jeden rozhovor, nic viac. Pokracuj v style, na aky ste obaja zvyknuti. Verim, ze bude vsetko OK. Ved aj "na zivo" su vselijake rozhovory a ideme dalej :o)

smutná

nie, pisala som, ze sa osobne nepozname, viem odkial je, "kto to je", i co robi a co som mu napisala? no do bodky si to nepamätam,ale v tom zmysle, ze co so mnou zamysla dalej ako to bude pokracovat...