pozrite tu prosim vas!

Príspevok v téme: pozrite tu prosim vas!
miri5

Ahojte,mam taky problem.chodim s priatelom uz 6.mesiac,vsetko je v poriadku,ibaze nikdy nerozpravame o buducnosti.Ja neviem,ci ma v plane si ma vziat niekedy,ci chce mat so mnou deti.Nechcem aby si myslel,ze s achcem hned vydavat a tlaci na neho,lebo este sa nechcem vydavat,len ma zaujima,ci ma nikto dlhodobejsi vztah a tiez spolu s partnerom este nerozpravate o buducnosti,o tom,ze sa raz vezmete.Nechcem sa ho to este pytat,ako si predstavuje svoju buducnot,pisem najskor vam,ci je to normalne.Ale ja s nim ratam do buducnosti,ja by si ho hned aj vzala,ale ja neviem,ci on chce so mnou stravit svoju buducnost,ci som pre neho ta prava,lebo nikdy o spolocnej buducnosti nehovori,ak hovori o detoch,tak povie moj syn a moja dcera bude to a to,nikdy nie nasa dcera a nas syn,sme momentalne spolu,ja myslim,ze by mal hovori o nasich detoch a nie o jeho,ci mojich.Rozumiete mi?Myslim si,ze 5 rokov je dlha doba na to,aby vedel,ci ma chce ,ci nie.Neviem,ci sa ho opytat,ci vie,ze chce mna,ze som ta prava,ci chce mat so mnou deti,neviem,co poviete chalani?

evul

Hmm, tak po 5 rokoch by uz bolo celkom pekne rozpravat sa o buducnosti... Ja som so svojim rok, ale o tom, ze chceme byt spolu stale a mat deti atd sme sa rozpravali uz prvy mesiac... Asi je to extrem, ale 5 rokov je fakt dost. Je namieste pouvazovat nad tym, ci prenho nie si len nejake prijemne vyplnenie volneho casu, cize holka, ktoru opusti, ked sa najde nejaka ina, neokukana, lepsia, "ta prava"... Mam skusenost prave s tym "moje deti" a "moja rodina"...no, a skoncilo to tak, ze chalan sa rozhodol, ze ma teda asi az tak nemusi, takze koncime, bejby. Nebral to vazne od zacitaku. Urcite sa ho opytaj, ak sa bude tvarit, ze akoze toto teda nie, a ze sa nechce viazat a podobne somarinky - znamena to, ze sa nechce viazat S TEBOU - a taky chlap ti teda za to nestoji...

miri5

zasa som to tam doplietla,joj,az sa chytam za hlavu,co to pletiem.Sme spolu 5 rokov,6.rok tahame.Sorry,neviem,co sa mi tam tie mesiace pletu.

miri5

Poplietla som to tam,sme spolu 6.rok,cize vyse 5mesiacov.Nechcem sa este vydavat,sme v zahranici obaja,setrime,az o nejaky rok ci 2 by som sa chcela vydavat,ale neviem ake ma on plany,nikdy nevravi,ze sa vezmeme,ci nieco podobne.A ja potrebujem vediet,ci som podla neho ta prava,lebo ak vie,ze nie,ze si ma nevezme,nechcem stracat cas,mam uz 25 rokov a naozaj sa chcem aj vydat.mame sa radi,ale naozaj mi vadi,ze o spolocnej buducnosti nikdy nic nepovie.

kiika

kuriatko, mas yam skutocne riaden preslap?? kolko to vlastne chodite ?? 6 mes. alebo 5 rokov. Bolo by dobre, keby si to napisala znovu.
Ak 6 mes. tak sa ho nepytaj
Ak 5 rokov, povedz mu rovno,,, ze by si sa chcela zanho vydat. a uvidis, ci hned utecie, alebo sa bude vytacat alebo mu vyhrknu slzy a povie svoje ANO. Ak chodite 5 rokov, tak vobec nie je na mieste tvarit sa, ze navrch na manzelstvo je len chlapska zalezitost. Bolo by dobre, keby si napisala par slov, potom sa lepsie reaguje, ked je aj nejaka odozva.

Gerda7

Ahoj..no ako dlho ste spolu..6 mesiacov ci 5 rokov...ak 6 mesiacov..este skoro hovorit o buducnosti si mylsim..ak 5 rokov najvyssi cas o tom aj premyslat..svadba,deti a tak..