som tucna

dema

ti sibe? tucna urcite nie si! skor ako som to otvorila, som cakala nejaku strasidelnu vahu okolo 100vky. ja som trochu nizsia a tiez vazim 66 a vobec si nepripadam tucna. dokonca som spokojna. to sa nam povie - krv a mlieko a mne sa to paci. nechcela by som byt vychudnuta, ani rici ani cici. skus sa na seba pozriet este raz.

fraisee

no cvicit treba, strecing, natahovat svlastvo.. nie je to az take hrozne, ale ak si predtym ako si dosiahla takuto vahu necvicila, je to hrozne. ine by bolo kebyze si trosku pohybovo nadana a nejak si zlenivela a pribrala. schudnut moze kazdy, len malokto ma na to volu.

identity

no neviem preco by to mala byt katastrofa. je to celkom ok. naozaj. ale ak ti uz na tom tak zalezi, tak nejde o vahu ale o to ako to celkovo vyzera, teda o tvar.

majka s.

ahoj nataliiie, ja mam tiez problem schudnut. mam 74,8 kg a 178 cm. chcem schudnut aspon 10 - 15 kg. moj brat ma je takisto vysoky ako som aj ja a ma 60,8 kg podla vahy u lekarky. normalne sa hanbim za svoju vahu. ale dnes som bola uz 2. krat na speeningu vo fitnesku a bolo uzasne. cize este trosku upravim stravu a bude to skvele :o). ak ti mozem poradit nataliiie, tak zacni cvicit (nejaky sport, kde vydas vela energie - ako napr. ja na speeningu) a uprav si jedalny listok (to sa chystam spravit aj ja). drzim palceky :o)

mimina

Ja mám 20 rokov,172cm a kolísavo medzi 65 až 70 kg a mám úplne dobrú postavu s ktorou som nadnmieru spokojná a všetci v mojom okolí tiež....keby si sa radšej zamyslela nad väčšími katastrofami....