co to je??

Príspevok v téme: co to je??
skolak

cawte.mam 15 a teras som zacal chodit na strenu skolu nikdy som sa nejako vela neucil lebo som to ani nepotreboval a teras ked chodim na strednu stale len pocuvam o maturitach ake su taske a podobne a uz 2 tyzdne v kuse sa ucim aj 4 hodiny denne rano vstavam o 6 a zo skoli pridem asi tak o 15:00 mam 2× do tyzdna trenik futbalovy a ked ho nemam tak sa celi cas len venujem kniham a nikam sa nejdem zabavit nic podobne.A este ktomu drzim aj dietu nic sladke nejem a ani po 16:00 nic nejem a aj mliecne vyrobky som uplne prestal konzumovat pijem zvetca len nesladeny zeleny caj alebo cistu vodu inak nic spavat chodim asi tak o pol 11 a rano vstavam uz o 6 a vposlednych dnoch uz uplne nevladzem nic robit je mi velmi cudne a dnes som dokonca aj zvracal co mi je som nejako vycerpany alebo nieco pododbne?

skazaton

no u mna to je nieco podobne , az na to ze ja chodim zo skoly domov kazdy den peso , co je asi tak hodinu a pol cesty :X som unaveny stale ... uz ma to nebavi

skolak

no ja citavam vela knich ale teras na ne nemam vela casu lepsie povedany ziaden a pravopis mam ok len to tu pisem narychlo hlavne je ze ste pochopili.A dyjetu drzim pretoze chcem schudnut mam 176 a vazim asi okolo 68kg a aj preto ze mam problem z akne a cital som ze co to asi tak sposobuje a tak to obmedzujem

age44

prosim ta a preco drzis dietu? v patnastich a pri takych energetickych vydajoch hlavne dobre papaj. a mliecne vyrobky, jogurty takisto. a vecer do postele si vezmi nejaku knihu, citaj vela, aby si sa naucil pravopis, zide sa ti v zivote aj pri maturite.drz sa.